Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges az hogy nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges az hogy nem vagyok felkészülve a komoly párkapcsolathoz?

Figyelt kérdés

22 éves meleg fiú vagyok. 5 hónapja van párom. Szeretem és tisztelem. Nagyon jól meg vagyunk, és sose veszekedünk semmin. A párom idősebb tőlem pár évvel, de ez nem is érdekes mert én imádom úgy ahogy van!


Mostanában felkavar a régi életem, arra gondolok hogy eleinte csak kalandok voltak és randik, és mindig elfog az az érzés hogy jó lenne kalandozni egyet kettőt, de mindig vissza fogom magam! Van ismerettségem, csak hívnom kellene és a kaland meg is lenne.


De én annyira szeretem a párom hogy nem teszem ezt, s magamat se csaphatom be azzal hogy nem lenne jó néha, de viszont nem tudnám túl sokáig cipelnem a bűntudatot ha megtenném!


Szeretnék többször is találkozni a párommal, legalább egy héten 2x de jelenleg én elfoglalt vagyok, a párom meg dolgozik egyfolytában.



2013. máj. 6. 18:45
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nekem ez a második kapcsolaton, de bízok magamban hogy kitartó leszek, és remélem idővel együtt is élünk majd a párommal.
2013. máj. 7. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!