Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közvetlen személyiségű lányok:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közvetlen személyiségű lányok: lehet egy kérdésem?

Figyelt kérdés
Vannak azok a típusú lányok, akik szinte minden sráchoz kedvesek, mosolyognak, nevetnek és közvetlen személyiségük folytán egy szimpla baráttal is úgy viselkednek, mintha flörtölnének. Találkoztam már néhány ilyen lánnyal. Nincs is baj velük, csak ilyen esetben az ember fia nem tudja, hogy hol a választóvonal a "szimplán barát" és a "valami több" között. Szóval mégis honnan lehet észrevenni, hogy egy ilyen lány potenciális párként tekint az emberre és nem szimplán barátként?

#közvetlen személyiség #barát vagy haver
2013. máj. 7. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Bele kell menni a játékba, ott mindig minden kiderül ;)
2013. máj. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Onnan, hogy bekezdeményez a csaj.
2013. máj. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is közvetlen személyiség vagyok, szeretek kedveskedni másokkal. Igaz, párkapcsolatban élek, emiatt nem flörtölök, de kedvesnek megmaradok.

Nézd, ha szeretnél többet egy ilyen lánytól, egyszerűen mondd el :) Nem feltétlenül látszik, hogy mit akar.

2013. máj. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Olyan, hogy próbálgatja előcsalogatni a férfiasságod:DD Már mint nem az alsófertájra gondoltam, hanem a belső szunnyadó szívbéli dolgokra.
2013. máj. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

hát én igyekszem mindenkivel kedves/jófej lenni, és igen, sokan félreértik (és ha visszautasítom, még nekem van bűntudatom :/), de én mindig figyelek arra, hogy kinek mit mondok: akitől nem akarok semmit, egyértelműen olyanokat mondok, amit amúgy másnak is... ha meg tetszik, akkor nyilván nem :D

viszont én nem kezdeményezek, mert számomra fontos az udvarlás (a fiú részéről), amíg ez nincs, nem hiszem, hogy bárki felé nyitnék ilyen szempontból

2013. máj. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, és te jó isten, hányszor volt már bajom belőle!

Volt, hogy beszélgettem egy házibuliban egy sráccal. Aranyos volt meg minden, de mint barátként tekintettem rá. Erre az est végére mindenkinek dolga akadt, eltűntek mint Mari a ködben, én meg egyedül maradtam a haverom haverjával a lakásban. O.O Nem csak a srác, de a környezetünk is félreértette a közvetlenségemet és azt hitték rámozdultam.


Na, de vissza a kérdéshez, próbáld meg megérinteni a lányt a karján, csinálj úgy, mintha lenne valami az állán és nagyon finoman érj hozzá. Ha elhúzódik, meglepődik, akkor ő maga sem volt tudatában, hogy milyen jeleket küldözgetett feléd, tehát az nem direkt flört volt. Ha hagyja, elmosolyodik, a szemedbe néz, akkor viszont tiéd a pálya.

2013. máj. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűen kérdezd meg és beszélj vele erről. Szerintem a legegyszerűbb, ha beszélsz vele ilyenekről vagy szimplán, ha elhívod valahova kiemeled, hogy RANDI-ként eljönne-e veled. Na így már más a szitu és ő is levágja. Az ilyen lányok mivel mindenkivel ilyenek ezért ők sem érzik azt a határt, hogy egy fiú mikor akar többet és mikor megy bele az ő játékába, szerintem. Remélem tudtam segíteni.:)
2013. máj. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 mmano88 ***** válasza:
Én is ilyen közvetlen, mosolygós, barátkozós vagyok, de akitől akarok valamit azzal egyszerűen nem tudok ilyen lenni, azzal sokkal szerényebben viselkedek az ismerkedés elején. Utána amikor már jól ismerjük egymást akkor persze vele is ugyanolyan nyitott vagyok, de az ismerkedés első szakaszában nagyon félénk leszek, nem tudom miért..
2013. máj. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már vagy 5 éve ismerem a lányt, de csak most kezdtem újra abba a társaságba járni, ahova ő és újból felvettük a kapcsolatot. Konkrétan mondta, hogy most nincs senkije. Voltunk társasággal erre-arra, szemembe néz, nem bánja ha hozzá érek, nem húzódik el. Következő lépés egy randi lesz kettesben, de tartok tőle, hogy meglepődne a dolgon, mert valami azt súgja, hogy mindennek ellenére csak szimpla barátnak gondol, esetleg fel sem merül benne, hogy bejön nekem, mivel jóval fiatalabb tőlem.
2013. máj. 7. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!