Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek magammal ha akkora melleim vannak mint Julia Stilesnek?

Figyelt kérdés

Van pasi aki ebbe beletörődik és nem kutat nagymellű csajok után? volt már párkapcsolatom, elfogadott, de mégis sokszor úgy éreztem neki ez kevés. szépek a nagy dekoltázsok és bennem soha nem lehet gyönyörködni eféle képp...

23 éves vagyok



2013. máj. 7. 17:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
11%
Nekem bejönnek ak ismellü nök szoval ha te nem tudsz mit kezdeni velük akkor hagyad, hogy én gyönörködjek bennük ;) :D
2013. máj. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Christiano Ronaldo ***** válasza:
100%

Hát ha hasonlóan néznél ki például mint Julia Stiles akkor még ha fiú lennél is beléd esnék.


SŐT, van akinek a kis mell még jobban bejön mint a tehén csöcsök. Szóval hidd el, az teljesen mindegy.

2013. máj. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

rá kellett keresnem, hogy ki is ez a nő :)


kis mell probléma már megint. na és akkor mi van, ha kicsi? ekkora adatott, tessék megbékélni vele. van rajongója az ekkora melleknek is, nyugi :)

2013. máj. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát neki nincsenek, szóval ha akkora melled van ami nincs... :D


Amúgy nem bolondulok bele, ha nincs egy nagy mellű bigém, sőt, igényem sincs az orbitális párnákra elöl. Egy szép arccal és egy kellemes fenékkel sokkal jobban oda lennék érted, mint bármelyik nagymellű tyúkért.


23F

2013. máj. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

A probléma ott gyökeredzik, hogy magadat nem fogadod el, és így már egyből azt érzed hogy te sem fogsz kelleni senkinek. Ez hülyeség, az én barátnőmnek is kis melle volt, és ez számomra soha nem jelentett gondot, viszont ő ugyanígy állt a kérdéshez ahogy te.

Nem mondom hogy rossz dolog ha egy lánynak van melle, sőt, de nálam egy szép formás fenék többet ér, és ha neked ez az egyetlen problémád, akkor hidd el nincs az a srác aki emiatt utasítana el. Aki pedig mégis, az annyit is ér.

Ha pedig nagyon nem tudsz megbékélni vele, akkor még mindig ott a plasztika

2013. máj. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Két tökéletesen ugyanolyan, csak mellméretben eltérő nő közül előbb választanám azt, amelyiknek kicsi a melle. Ez jön be.
2013. máj. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
Egy Igazi nőnél nem csak a melleiben lehet gyönyörködni. Én kapásból tudnék neked 5 másik okot mondani amit lehet csodálni rajtad. :)
2013. máj. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
sokkal jobban tetszik a kis mell
2013. máj. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nyugi, minden mell szép, kivéve amelyik nem. :)
2013. máj. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező.

Nekem 80C-s mellem van,és megnyugtatlak,nem mindig jó!

Pl nekem az elmúlt 3 hónapban nőtt ekkorát,hirtelen.

Ja és 21 vagyok.szóval ez még nálad sem teljesen kizárt.

Mondjuk én nem vagyok az a csontkollekció sem ....

185cm és 68 kg.

Eleve széles a csípőm,bla bla.

Szóval ne keseregj :)

aki Téged akar annak úgy leszel jó ahogy vagy.

Ha valaki nagy mellű lányt akar,akkor majd keres olyat.

Fel a fejjel!!! :)

21L

2013. máj. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!