Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek magammal ha akkora melleim vannak mint Julia Stilesnek?

Figyelt kérdés

Van pasi aki ebbe beletörődik és nem kutat nagymellű csajok után? volt már párkapcsolatom, elfogadott, de mégis sokszor úgy éreztem neki ez kevés. szépek a nagy dekoltázsok és bennem soha nem lehet gyönyörködni eféle képp...

23 éves vagyok



2013. máj. 7. 17:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
kezetfoghatunk..nekem még akkora sincs :(((( 24/L
2013. máj. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

ezúton üzenem minden kis és nagymellű lánynak, hogy a problémára van megoldás:

a kézrátételes mellkisebbítés és nagyobbítás megszűnt nálam, de privátban lehet jelentkezni és néhány mondatos önbizalomnövelést garantálhatok. dícséret, lélekápolgatás és hasonló dolgokra lehet számítani :D

na milyen ajánlat? :)

2013. máj. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Kérdező és utolsó... Egyáltalán nem probléma, hogy ekkora melle van egy nőnek. Vannak akik kifejezetten szeretik a kis mellű nőket, köztük én is. Fogalmam sincs hogy miért, de valahogy tetszik. :D

Egy normális ember, nem a dekoltázsodban akar gyönyörködni, hanem konkrétan benned, úgy ahogy vagy. Csak fogadd el, hogy tetszel a párodnak. De úgyis érezni meg látni fogod, abból ahogy rád néz. ;) A volt barátnőm állandóan "ki volt akadva" mert hogy milyen nézésem van már megint, mikor őt nézem. Pedig neki se voltak nagy mellei, meg kicsit lógtak is, de én attól még ugyanúgy szépnek láttam/látom mint nőt. /A kapcsolatnak más miatt lett vége./

2013. máj. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Belekontárkodtak... akkor így már nem utolsó, hanem 11-es. Ez legalább nem változik. :D
2013. máj. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én és még sokan mások a kis melleket szeretjük.

Hidd el,nem baj ez a kis mell.Ne hagyd,hogy ez befolyásoljon akármiben is!

2013. máj. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Örülj neki, de tényleg.Szép nagy melleim voltak, ha buliba tombolni akartam, picit lejjebb húztam a felsőt, és minden ujjamra akadt egy férfi.Fogytam 10 kilót és most a hasamig érnek.Ezt nem kívánom senkinek!Hidd el, jobb a pici formás!
2013. máj. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!