Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Tőletek szokott olyat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tőletek szokott olyat kérni a barátnőtök (rendszeresen), hogy testápolóval masszírozzátok a mellét?

Figyelt kérdés

2013. máj. 7. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha nem is a mellét,de a testét szokta.

Az más kérdés,hogy én mindent jól átdolgozok:D

2013. máj. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, de szívesen csinálnám, ha megkérne.
2013. máj. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem, de szivesen imserkednék ilyen nővel :)
2013. máj. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát igen eleinte én is szívesen csináltam, de most már kicsit unom xD meg elég furcsa kérés, hogy csak a mellét. Háta, vagy bármi más nem érdekli :))
2013. máj. 7. 19:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a kiszemelt fiúkat szoktam a strandon megkérni, hogy kenjen be naptejjel :))
2013. máj. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én elég gyakran kérem ezt... de lehet ő is unja már.
2013. máj. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy hallott erről a dologról h a rendszeres mell masszaázs növesztő hatással van a mellekre bár sztem ez hülyeség de van aki elhiszi
2013. máj. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

6-os vagyok.

A speciális anyagokkal végzett szakszerű mellmasszázsnak valóban lehet ilyen hatása, de szerintem nem számottevő, nem annyira nagy a "növekedés", hogy megérje. Aki nagyobb mellet akar az vagy plasztikáztasson, vagy szüljön... Ennyi.

2013. máj. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!