Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne ha meg próbálnánk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne ha meg próbálnánk szerintem ugyan úgy kudarcba fulladna a dolog szerintetek?

Figyelt kérdés
A volt barátnőm most minden áron úgy érzem hogy meg akar győzni hogy folytassuk a kapcsolatunkat,de ő is elismerte hogy el cseszte a dolgot,sokszor ment az agyamra pláne féltékenységgel más fickó szerintem eddig sem bírta volna ha féltékeny lett akkor azt mondta szüneteljünk ne találkozzunk de másfél nap múlva mindig ő keresett de szerintem nem működhet egy kapcsolat ha hetente kiakad valami el küld a francba aztán meg jön azzal hogy nem gondolta komolyan csak mérges volt ő ilyen,a múltkor vagy két hete is ez történt én segítettem egy lánynak de semmi köze szexhez semmihez sem én csak úgy segítettem hogy fizette a benzint a csaj haza hoztam kész,tehát mint nő nem érdekelt na ezt nem akartam neki el mondani mert akkor pont szüneten voltunk és tudtam ha el mondom hatalmas háború lesz de kitudódott a dolog mert valaki kereste a lányt és hallották én hoztam haza és pont nála kerestek volt barátnőmnél na hatalmas kirobbanás lett belőle azt mondta menjek haza soha többé nem akar látni és beszélni sem,én hiába mondtam nem tette semmit majd később megbeszéljük azt mondta vége facebook on is törölt aztán most pár nap múlva el kezdett keresni hogy mérges volt nem úgy gondolta és el kezdet volna facén is győzködni kérdezni szeretem e még meg ilyenek fájó szívvel mondtam hogy így nem fog működni ha folyton hetente kiakad aztán meg jó pofizik szarul van azt mondja bizonyítana nekem csak mondom nem most kéne,nekem is rossz neki is de szerintem nem most kéne gondolkodnia hanem akkor kellet volna.na meg azt is mondta hiányzik hogy velem legyen nem a szex vagy a csók hiányzik főként csak hogy úgy el voltunk.

2013. máj. 8. 10:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne kezdj vele, szórd ki az életedből, csak visszaránt az utadon.
2013. máj. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én is mindig erre a következtetésre jutok :(
2013. máj. 8. 11:03
 3/11 anonim ***** válasza:
ha az én exem vagy akkor próbáljuk meg újra mert azóta sem tudlak elfelejteni 24/L
2013. máj. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát az én exem is 24 éves de nem hiszem hogy te vagy bár nem tudni
2013. máj. 8. 12:36
 5/11 anonim ***** válasza:
én sem hiszem mert az én exem ilyenkor dolgozik és nem tud netezni
2013. máj. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen akkor így bebizonyosodott hogy egyikőnk sem a másik exe
2013. máj. 8. 12:51
 7/11 anonim ***** válasza:
hogy döntöttél Te nem EXEM? :)
2013. máj. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát nem is tudom én úgy érzem a volt barátnőm nem tud változni,de most én úgy érzem hogy reménykedik de nem tudom
2013. máj. 9. 10:17
 9/11 anonim ***** válasza:

Detto pedig mintha az exem lennél :)

Ugyanez volt nálunk is a szitu. Bár ő szerintem már lezárta végleg velem. De előtte totál ugyanígy vivódott ahogy most te.

Az a kérdés, hogy mit érzel a lány iránt. Van még annyi bennetek, hogy a problémák ellenére folytassátok vagy már eleged van mindenből és továbblépnél? Vagy tiszta lappal kezdtek vagy elfelejtitek egymást. Gondold végig mennyit ér meg ez a lány, tudod-e ugy szeretni mint eddig, megbizni benne és nem problémázni minden sz*ron...mindkettőtöknek kéne változnia.

2013. máj. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Esetleg jegeld a dolgot egy időre ne bocsáss meg és hagyd, hogy bizonyitson..exem is ezt csinálta. De én sajna belebuktam isten tudja miért.

Szóval adj időt a dolognak, nyugodjatok le mindketten. Ha eltelik pár hét, hónap ki fog derülni az is ki mennyire hiányzik vagy nem hiányzik a másiknak. Addig meg hagyd, hogy ő fusson utánad. Ha tényleg olyan fontos vagy mint mondja akkor küzdjön meg érted. Harcolja ki az új esélyt. Bizonyitsa hogy szeret és hogy meg tud változni.

2013. máj. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!