Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenki megérdemli a második...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki megérdemli a második esélyt?

Figyelt kérdés

Ha csalódtok egy olyan emberben akit szerettek, eljátssza a bizalmatokat vagy nagyon megbánt titeket, adtok neki második esélyt?

Ha volt már veletek ilyen, és adtatok egy újabb esélyt az illetőnek, abból mi lett? Megérdemelte, vagy újra csalódást okozott?

Ha nem adtok második esélyt, akkor miért nem?


2013. máj. 8. 17:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nagyon belemászik a lelki világomba,akkor azt úgyse tudom elfelejteni.
2013. máj. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én spec senkinek sem adok, mert az emberek nem változnak meg. de ez emberfüggő, ha szerinted meg tud változni akkor adj neki.
2013. máj. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

úgyis leszavazzák amit írok, de igen, megérdemli

illetve nem csak ő érdemli meg, hanem Te..

szereted? igen.. ha nem kap új esélyt, akkor vége kell, hogy legyen a szeretetnek


harmadik esély, az már a necces kategória, de mindenki hibázik, úgyhogy másodikat mindenki megérdemel.. aki nem tanul belőle, az már nem feltétlen érdemli meg

2013. máj. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
igen, szerintem mindenki medérdemel egy második esélyt. ha tényleg igazán szeretek valakit, annak biztosan adok mégegy esélyt...történt már velem ilyen és sajnos túl sok esélyt adtam, és végülis én jöttem ki rosszul a dologból....de ezek után is azt mondom, hogy mindenkinek jár egy második esély, hiszen az ebmerek változnak (változhatnak).
2013. máj. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én adtam, és végülis eddig jól sült el, de nyilván nem lehet teljesen tiszta lappal kezdeni és időbe telik mire letisztult a dolog
2013. máj. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Adok. Én is kaptam sőt egy harmadikat is bár amögött fel év kemény küzdelme van. Szerencsére sikerült megváltoznom.
2013. máj. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő. Van ismerősöm aki nem ad de neki sajnos alapból rossz véleménye van a nőkről sokat csalódott így talán érthető.
2013. máj. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én adtam, újra és újra, sosem csalt meg, nem erről van szó, de sokszor durván megbántott, hazudott és mindig csalódást okozott. Most ott tartok, hogy húztam magamnak egy határvonalat, tovább nem tűrök, még egyetlen egy húzása van, és végleg elhagyom, ennek semmi értelme.

A kérdésedre válaszolva második esélyt lehet adni, de harmadikat már fölösleges..

2013. máj. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is mindenki megérdemli a második esélyt, mindenki hibázhat egyszer...

Én kétszer adtam második esélyt egyik meg másik volt barátomnak, de a végén mindketten ugyanúgy megbántottak.

De volt, pl., hogy a volt legjobb barátnőm nem adott nekem második esélyt amikor szerinte eljátszottam a bizalmát (szerintem nem, de nem mondtam el neki a véleményem, inkább csak esedeztem a bocsánatáért -szerintem ok nélkül-) és ő szart az egészre, hagyta inkább magát befolyásolni az által aki ellenem uszította... borzasztóan esett. úgyhogy szerintem mindenkinek kijár a második esély, attól függetlenül mi lesz a következménye, lehet jól jársz vele, lehet, hogy nem, de az esélyt meg kell neki adni.

2013. máj. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem mindenki.
2013. máj. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!