Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezért kidobjam a barátnőm?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért kidobjam a barátnőm? Fiúk-lányok véleménye egyaránt jöhet! Kérdőjel?

Figyelt kérdés
Összebújós este, egyedül nálam. Ryan közlegény megmentését néztük, miután vége lett azt mondta ennél ócskább filmet még nem látott. Ez még az Apollo 13-nál is sz@rabb volt!!! Nem Tom Hanks-el van baja, hanem magával a sztorikkal... Normális az ilyen? Nem akartam veszekedni vele, inkább szó nélkül kimentem rágyújtani, erre megsértődött és haza ment. Van értelme ennek a kapcsolatnak? Tudom, nem a filmeken múlik a dolog, de ez nekem nagyon ledöbbenést okozott, már egyáltalán nem úgy tekintek rá mint korábban.
2013. máj. 8. 22:10
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%
Aztak.rva, most van itt az ideje, hogy leigyam magam...
2013. máj. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
100%
ezt komolyan kérded??? bazz...ennyi erővel azért is dobhatod, mert 37-es a lába
2013. máj. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
91%
Ne lihegd túl, biztos van olyan film, amit ő is megnézne Veled, de utána elküldenéd a filmet a halál fa..ára!
2013. máj. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
9%

Hát elég csicska izlése van ha nem tetszik neki az a legendás film...


fogadok, hogy twillight fan, kis ribi

2013. máj. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
na erre én is rágyújtok..xd am ha nem tekintesz rá úgy akkor attól még szerintem adj 1-2 esélyt és ha nem változik továbbra se a véleményed akkor meg ne áltasd és ne hitesd el vele hogy szereted L
2013. máj. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:

Brigi07


Ja... Ez meg a másik :D Na de nem fikázom, mert mégis csak a barátnőm, na de akkor is. Elgondolkodtatott...

2013. máj. 8. 22:15
 7/46 anonim ***** válasza:
8%
Kuka a nő:D
2013. máj. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%
Eddig nem dohányoztam, de most egy szálra nekem is szükségem van!
2013. máj. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
85%
magadat kellett volna akkor meggyújtanod nem a ku.rva cigit
2013. máj. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
6%

Itt nem a filmekről van szó! Hanem a csaj viselkedéséről.

Én beszélnék vele hogy ez a viselkedés inkább egy hisztis ribancra vall, nem egy normális lányra. És ha nem lehet vele normálisan beszélni..repüljön

2013. máj. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!