Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol vannak azok a fiúk, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak azok a fiúk, akik megválogatják a nőket? Akik megválogatják kivel állnak szóba, és kivel fekszenek le?

Figyelt kérdés

Egyszerűen mindenhol csak ezt látom, és hallom, hogy lehet bármennyire kedves, normális egy fiú, mindenféle

nővel összefekszik, legyen az egy éjszakás is. Nagyon zavar, ha egy fiú akit kedvelek, úgy viselkedik mint a legtöbb könnyű vérű csaj, csak fiú verzióban. Ilyen férfiakhoz nincs gusztusom, kitudja mennyi, és milyen nőkben járt már.

Sajnos mindenhol csak ezt tapasztalom... van még egyáltalán ilyen, aki ennek kivétele??? És ha igen, hol, merre járnak??


2013. máj. 8. 22:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%
Pl. szerény személyem.
2013. máj. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Manapság már nehéz pinát szerezni, ezért nem szabad elszalasztani a lehetőségeket.
2013. máj. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
23 vagyok és csak egy lánnyal voltam, ne általánosíts! Mellesleg foagadok, hogy te is csak a helyes, magas tökély pasikra vágysz, észre sem veszed a sok rendes, de nem túl helyes fiút! Akkor meg pofa be, kislány!
2013. máj. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Aha. Megfordítva


Hol vannak azok a csajok akiknek nem a tökéletesség kell VAGY nem akarnak mindenáron lehúzni 1-1 csávót?

2013. máj. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Röhögnöm kell. Körülbelül 7 alkalmam lett volna szexre, mégis szűz maradtam, mert nem érdekelnek az egyéjszakások. Megint egy gyönyörű szép általánosítás, köszi!
2013. máj. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Sajnálom, ha bárkit megbántok ezzel, de ezek az én személyes tapasztalataim...

honnan veszed, hogy én nekem csak egy tökéletes, helyes pasi kell? Azért írtam, hogy a legtöbb kedves, normális srác is ezt csinálja, amiről szól a kérdésem!!

2013. máj. 8. 22:28
 7/14 anonim ***** válasza:

Most álljak neki csápolni, hogy itt vagyok itt vagyok?:D

Nyitott szemmel kell járni és nem általánosítani


25/f

2013. máj. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én csak olyan férfiakkal találkoztam szinte akinek nem kellett a jó, hiába szerettem őket, vagy egy dagadt bálnával csaltak, vagy átvertek, én kijöttem külföldre, itt kifejezetten a normális nőket keresik többségében!
2013. máj. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én több ilyen fiút is ismerek, vagy bűnronda vagyok és kivételt tettek velem, vagy tényleg válogatósak. (Remélem nem zúgtam bele hímribikbe...)
2013. máj. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Most én hiába sipákolok neked, hogy héééé itt vagyok. Eleve nem állok le, sík nőkkel. Egyéjszakásom sose volt, meg nem is lesz. Sőt 2-3 éjszakás se... Vagy normális kapcsolatot alakítok ki, vagy nem.

Mondjuk szerintem egy szexkapcsolatban is benne lennék a megfelelő nővel. De nincs olyan, aki miatt el kéne ezen komolyabban gondolkoznom.

2013. máj. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!