Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 24 éves egyedül 2 éves kislány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves egyedül 2 éves kislányát nevelö apukának van még eséjje a nöknél?

Figyelt kérdés
normális válaszokat szeretnék! Előre is köszőnöm!
2013. máj. 8. 23:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze. De bármit írsz, futtasd át egy helyesírás ellenőrzőn.
2013. máj. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van esélye, csak nehezebb lesz párt találnia.
2013. máj. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, ffinek/nőnek van esélye.
2013. máj. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
bocs a helyes írás miatt!
2013. máj. 9. 00:03
 5/6 anonim ***** válasza:

3! ez nem igaz

a nők nehezebben találnak gyerekkel hidd el, sőt inkább nem nagyon

kedves kérdező! még fiatal vagy, tény nem lesz egyszerű, de fogsz találni, nyugi N

2013. máj. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lenne? Őszinte leszek, én utasítottam már el emiatt férfit, de ennek csak az volt az oka, hogy nem azonnal közölte, hogy ez a helyzet. Én pedig fiatal vagyok még akár pótmamának, akár rendesen anyának. Ha előre közli én is úgy állok a dologhoz. :-/

Simán lehet esélyed, ne aggódj. :-)

2013. máj. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!