Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tetszik az Amita név? Barátnőm...

Tetszik az Amita név? Barátnőm egyedül fogja nevelni a kislányát, és hát nagyon bizonytalan a nevek választásában.

Figyelt kérdés
2009. aug. 27. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
De nem a z a lényeg hogy neki tetsszen?
2009. aug. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Nekem nem tetszik! Az Anita sokkal szebb!
2009. aug. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
nem tettszik, azonkívül ilyen nevet nem is hallottam. Olyan létezik hogy Anita, de Amita... az érdekes
2009. aug. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik, de az tuti, hogy állandóan vissza fognak kérdezni, hogy "Anita??". Vagy vissza se kérdeznek, mert úgy gondolják, hogy jól értették. Pl. nekem van olyan papírom, amiben rosszul van anyukám neve (M-mel kezdődik, és mindig B-nek értik, ez amúgy a vezetékneve), elég bosszantó tud lenni. Szerintem ha valami különlegesebb nevet akar választani, akkor olyat válasszon, ami nem hasonlít hangzásában más, gyakoribb nevekre.
2009. aug. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gondolom a kislánynak az apukája nem idevalósi, és lehet, hogy ez a név náluk "jelent valamit". Nekünk furcsa, mert nem sokat hallani, de pl. a barátnőmnek a kislányát Amirának hívják,(az apukája nem idevalósi) először az is furcsa volt, de ha nekik az tetszik, hát legyen. Idővel megszokja az ember. Pl. az Amna név is nagyon fura, de már azt is hallottam. Sok boldogságot nekik.
2009. aug. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Bocs,de nem tetszik,nem is hallottam még ilyen névrol.
2009. aug. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%

Ha az emberek terhesség alatt végig olvasnának egy utónévkönyvet,akkor nem lenne az országban annyi Bence,Jázmin és egyéb nevek,mint Anna,Katalin és akkor nem is csodálkoznának ezen az egyébként magyar néven!

Nagyon szép név hajrááá!

2009. aug. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem indiai név?Az biztos,h nem magyar.

A baj vele sztem is,h nagyon hasonlít az Anitára,és ahogy valaki írta,sokan rá se fognak kérdezni.Pedig szép név,de rengeteg baja lesz vele.

2009. aug. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!