Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ez a viselkedés szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a viselkedés szakítás után? :O

Figyelt kérdés

Szakítás után mindennap beszélünk, telefonálunk, többször találkoztunk és le is feküdtünk egymással. Ez most mi?

mondagatjuk egymásnak, h szertelek, jobbakat dumálunk szinte, mint mikor még együtt voltunk.szakítás közös megegyezés volt, mert kihűlt a dolog. én 19/l 20/f

A kérdés kiírásának időpon


2009. szept. 29. 22:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Ezt már én is átéltem, de hidd el nagyon nem jó dolog...nagyon gyorsan hagyjátok abba! Ezzel csak ártotok magatoknak, mert nem tudjátok lezárni a múltat! Főleg ha már másik kapcsolat is van! Azonban ha nem is akarjátok és jó így nektek...ám legyen! Nekem így nem volt jó! :(
2009. szept. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem, meg van köztetek, most is egy kölcsönös vonzalom és szükségetek van egy kis időre, szabadságra de majd újra össze jösztök rendesen. :) /Dsy
2009. szept. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez azért van, mert szeretitek egymást,és csak azért szakítottatok mert untátok a dolgot és tudat alatt újítani akartatok. Sok pár szakítás után sokkal jobban el tud dumálni egymással, mint azelött. Szerintem meg kéne beszélnetek a dolgot, hogy akkor most mi legyen,esetleg újból járhatnátok.Csak aztán vigyázz nehogy más lányokkal is lefeküdjön!

2009. szept. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Túl sok az egybeesés...
2009. szept. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem fekszik, nem keres senkit(tudom, mert, ha nem az egyetemen van, otthon ül, nagyon még bulizni sem jár el)
2009. szept. 29. 22:24
 6/11 A kérdező kommentje:
hogy érted, hogy túl sok az egybeesés?
2009. szept. 29. 22:25
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha lefeküdtök, beszéltek stb., akkor nem szakítottatok igazán.


Felszabadultatok a "most járunk" című hűhó alól, és most szabadon lehettek együtt. Ezért jó, ha az ember nem deklarálja önkényesen, hogy "mostantól jár" vagy "most szakít". Arra ugyanis semmi szükség úgy külön.


Még összejöhettek újból, de nem biztos.

2009. szept. 30. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha lefeküdtök, beszéltek stb., akkor nem szakítottatok igazán.


Felszabadultatok a "most járunk" című hűhó alól, és most szabadon lehettek együtt. Ezért jó, ha az ember nem deklarálja önkényesen, hogy "mostantól jár" vagy "most szakít". Arra ugyanis semmi szükség úgy külön.


Még összejöhettek újból, de nem biztos, hogy ez megtörténik.

2009. szept. 30. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én nagyon hasonló szituációban vagyok most.

Kb 2 hete szakítottunk a barátnőmmel, közel 8 év után. Azóta valahogy más dimenzióba kerültünk, még őszintébben beszélgetünk, még erősebbnek érezzük szerelmünk, amit a szakítás pillanatában úgy éreztük már kialudt. Tegnap éjjel 3-ig beszélgetünk a kocsiban, csókolóztunk, és egy hajszál választott el a szextől is minket.

Nemet kellet mondanom, mert tanultam korábbi hibáimból. Szerintem az ember ilyenkor érzelmileg teljesen instabil lesz, menekül a fájdalom elöl, feltörnek a régi emlékek stb. A 8 év alatt egyszer szakítottunk, és rá 1 hónapra ismét egymásra találtunk. Ugyanabba a kerékvágásba zökkentünk vissza, ami hiba volt, az ilyenkor megjelenő rózsaszín felhő hamar elszáll, és onnan folytatódik ahol abba maradt, és valószínű úgy is végződik, mint ahogy végződött, csak időkérdés.

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy ha valaminek vége, akkor vége, csak szerintem megkell várni, míg teljesen leülepszik a dolog, és utána annak tudatában újraértékelni a dolgot. Valószínűnek tartom, ismét kifogunk békülni, de mivel szakítottunk, és ugye az nem véletlen, most igyekszem ellenállni.

Én azt mondtam, és most is azt mondom, ha a sorsotok úgy van megírva, úgy is egymásra találtok, és előttetek az élet, kár sietni.

Nekem tudom időre van szűkségem, most már csináljuk végig amit elkezdtünk, és Ő is keresse meg a kérdéseire a választ. Fél, hogy elvesztett, hogy egyedül lesz, hogy hogyan fogja eltartani magát, milyen lesz az új albérlet, stb. Majd amikor nem fél már semmitől, és mindkettőnkben teljesen leülepedett a dolog, talán ismét egymásra találunk. De az is lehet, hogy addig mindketten találunk mást, akivel még boldogabban lehetünk…

Szerintem idő kell..

2009. szept. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amit nem fejeznek be megfelelő helyen és időben, örök időkre befejezetlen marad.
2009. szept. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!