Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Haverom nője probléma, mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dragor kérdése:

Haverom nője probléma, mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Sokat járok bulizni és általában az oka a csajozás, de már a 3. eset hogy egy-egy haverom csaja "rám mászik".

Nem arról van konkrétan szó (szerintem) hogy lecserélnék a barátjukat, csak egyszerűen a viselkedésük arra következtet, hogy csekélyesen, de megpróbálkoznak ezzel-azzal, talán kalandot keresnek.

Szingli csajok nem csinálják érdekes módon...Sajnos :D


Az utolsó esetet vázolnám fel, mert ezúttal tetszik is a lány, de nem vagyok biztos benne, hogy neki is tetszhetek.


Haverommal dumáltam Facebookon, épp az esti műsort dumáltuk, hogy merre menjünk bulizni, de ott volt a nője is és pusztán hülyülésből mondtam neki hogy: "Nincs túl fényes hangulatom, nem biztos hogy az ital segít, lehet kérek a nődtől egy ölelést..."

Átmentem hozzájuk, majd vártam hogy készüljenek el végre.

Ültem a haverom gépe előtt, amikor a nője bejött és kijelentette hogy átöltözik, ne lessünk!

Neki is kezdett, én pedig azon agyaltam, hogy ezt a műveletet miért nem a fürdőben végzi?

De azért a gonosz énem a szemem sarkából figyelte ahogy vetkőzik, de ez kezdett kicsit égető lenni, mert ahogy éppen vedlett folyamatosan engem nézett.

Hülye érzés volt kicsit, ezért már csak azért is odanéztem.

Érdekes pillanat volt, mert azt vártam hogy eltakarja magát hirtelen ijedtében, de nemigazán zavarta...


Ezután elhúztunk bulizni és iszogattunk.

Kicsit már bamba voltam, amikor hirtelen így szólt:"Azt hiszem jövök neked egy öleléssel!"

Kicsit megállt bennem az ütő, mert akkor rájöttem, hogy olvasta, amit írtam.

Aztán megölelt...


Két héttel később ismét bulizni mentünk, ekkor már kicsit jobban megismertem, de szerettem volna megbizonyosodni, arról, hogy mit érez...

Egy másik haverommal külön voltunk és beszélgettünk, de elég gyakran odajött hozzánk ő is.

Az egyik alkalommal amikor odajött kértem tőle egy ölelést, majd kicsit sunyi módon kapott a nyakára egy csókot, mert kiváncsi voltam a reakcióra.

Ekkor 10 mp néma csend lett, majd kicsit lehajtott fejjel csiga tempóban visszament haverom mellé és leült.

Egy jó hónapig az a csók a néni nyakára tabu téma volt, majd egy nap haverom rám írt hogy Beszélnünk kell!

Végül kiderült, elmondta, bár nagy balhé nem lett belőle, de ezzel nemigazán tudok mit kezdeni most, mert ezzel a feje tetejére állt minden és nem tudom ebből mit szűrjek le.



2013. máj. 9. 09:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Haver nőjét csókolgatod és csodálkozol, hogy a haver pipa? Egyébként a barátnőjére sem lehet igazán büszke, párkapcsolatban van és simán felkínálkozik másoknak?

Háááát, szép erkölcsök, mondhatom.

2013. máj. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha a csajt tényleg érdekelnéd, már szakított volna a mostani pasijával.
2013. máj. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
jó kis haver vagy
2013. máj. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
na az ilyen emberek miatt válogatom meg rendesen a barátaim/haverjaim
2013. máj. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha érdekelnéd, már tett volna lépéseket.

Igaz, tett is lépéseket, csak nem a te irányodba..szerintem meggondolta magát, és visszasunnyogott a barátja mellé. Én a helyedben kitálalnék a haverodnak, hogy mekkora egy rib@nc nője van, hogy másokkal kacérkodik:D


Egyébként te is megéred a pénzed kisbarátom, a haverok női, exnői mind tabuk!


22N

2013. máj. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

itt most nem arról van szó, hogy a haver mit csinál, a csajon múlik, belemegyek v sem

ha nem haverral, akkor mással is ezt megcsinálja

ez a csaj elmenne mással is dugni, bocs ez a véleményem

a csaj viselkedése érdekes, mert nem szereti igazán a haverodat, de ne kezdj vele N

2013. máj. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Polipop ***** válasza:

Nem lehet, hogy azt, hogy a csaj(ok) rád van(nak) indulva, csak bemeséled magadnak? Mert valahogy nem értem, hogy ha olyan jó csávó vagy, akkor miért nem kellesz egy szingli csajnak sem. Az meg, ha valaki megölel, nem egyenlő azzal, hogy bejössz neki, csak szimplán kedves volt.

És most nekiállhatsz vagdalkozni, hogy de ez volt, meg az volt, de fölösleges, te is tudod, hogy hülyeséget csináltál, rámozdultál valakire, akire nem kellett volna, és aki csak a pasija haverját látja benned, akivel jófejnek kell lennie. Tehát most hiába ferdíted el kedved szerint a tényeket nekünk, az igazság az, hogy ezt jól elcseszted, büszke lehetsz magadra, bár én nem lennék a helyedben.

2013. máj. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!