Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szeret még ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret még ilyen viselkedés mellett? Fél éve szakitottunk

Figyelt kérdés

1és fél évig volt egy barátom és nagyon szerelmesek voltunk.mindkettönknek a másik volt az életében a legnagyobb szerelem.

kihülés miatt szakitottam vele.ö nagyon szenvedett sokat sirt könyörgött...

az utcán nem köszön,látom hogy mintha zavarban lenne.2x beszéltünk szakitás után és egyiknél normális volt,a másiknál azt mondta hül ye ku Rva vagyok...mások szerint ez csak büszkeség a hawerjai elött.nekem nagyon hiányzik és egész nap rágondolok minél többet látom


2009. szept. 29. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

jaj ez a határozatlanság....szakítottál vele, mert kihűlt, most meg hiányzik, blabla...hamarabb kellettvolna gondolkodni, és nem dobni vkit az első negatív jel után, hanem közösen próbálni helyrehozni.

mostmár lesheted, ő 100% h nemfog visszamenni hozzád. ahogy elnéztem, van benne büszkeség...

2009. szept. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minnél hamarabb mond el neki,mennyire hiányzik neked,bár nem akarlak elkeseriteni de lehet ő már dacbol sem békül ki veled.Tégy meg mindent ha nagyon szereted.sok sikert.
2009. szept. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

az ö hibájábol szakitottam vele!!!

mert nem foglalkozott velem és nem találkoztunk már a végén és igy kihült

2009. szept. 29. 23:39
 4/6 anonim ***** válasza:

hát. velem is volt ilyesmi és én voltam a köcsög és persze a csávó is:) ez a nem foglalkozott veled eleget... hátlehet sokmindenből, mondjuk abból is h elege lett belőled mert folyton rámásztál, vagy, már túlságosan a markában érzett és nem volt sikerélménye, vagy mondjuk valamit tartósan nem kapott meg tőled aminél ő mindennél jobban vágyott, vagy egyszerűen talált jobb elfoglaltságot x időpontokban, nem tudtad már kielégíteni a vágyait, már ő érezte cikinek h mindig ugyanazokat csináljátok és a csalódás elkerülése végett nem is talizott veled, vagy mert valami problémája volt amit nem tudott veled megbeszélni, és még magával sem, vagy mert félt valamitől.


igen, mint mindenki más, én is magamból indultam ki, és leszarom ha ezért most mindenki le fog szavazni h miket írok ide, de igen nálam ezek voltak a szempontok, legalábbis ami eszembejutott hirtelen, és úgy gondolom hogy ezzel tudtam a legtöbbet segíteni.


amúgy meg érdemes leülni és elbeszélgetni magaddal h miket is ronthattál/hatok el a dologban.:) mert minden valamiért történt.


sok sikert, 18/F

2009. szept. 30. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

sose másztam rá mert néha szerettem énis barátnökkel lenni,bulizni velük vagy csak szimplán itthon gubbasztani egyedül :)

aztán tépett és a hawerokkal volt egész nap,márcsak fel sem hivott...:(

nem láttam napokig...

ez az amire azt mondom hogy nem foglalkozott velem

2009. szept. 30. 07:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem foglalkozott veled, akkor már nem szeretett és ha már nem szeret, akkor nincs miről beszélni. Felejtsd el jobban jársz.
2009. okt. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!