Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elkezdett normálisan viselkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdett normálisan viselkedni?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet az, hogy eddig könyörögtem a férjemnek, rajongásig imádtam, mindent megtettem érte, de már belefáradtam és csodák csodájára most, hogy belefáradtam és akár abba is hagynám most ő kezdett el normálisan viselkedni, de miért??? Vagy csak taktikázik???

2013. márc. 29. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:

lehet pont azt várta hogy abbahagyd a "nyomulást"

végül is te ismered a férjed.

2013. márc. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Taktikázik?:D Mintha ellenségek vagy riválisok lennétek, ez vicc.
2013. márc. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha ismerném nem tőletek kérdezném! Sajnos 9 év nem volt elég arra, hogy megismerjem. Ezért kérdezném tőletek!!!
2013. márc. 29. 18:51
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos nem vicc, az én páromnak is ilyen az alaptermészete. Jól elvagyunk, kedves vagyok és felvesz néha olyan stIlust, hogy csak nézek. Az előző kapcsolatai ezért mentek tönkre. Akkor flegma leszek és, mint egy kiskutya úgy jópofizik.
2013. márc. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"eddig könyörögtem a férjemnek, rajongásig imádtam, mindent megtettem érte"

Én ezt nem is értem. Mazochista vagy?

2013. márc. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ha flegma lennék, akkor letojna...

Nem rajongom körbe, mert úgy érzem, hogy már reménytelen...

2013. márc. 29. 18:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Hogy lehet úgy férjhez menni valakihez, hogy semmi lelki kötődés nincs?
2013. márc. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor még volt lelki kötődés, sőt részemről még mindig van, de már kezdem feladni a reményt.
2013. márc. 29. 19:03
 9/9 RaZeR1912 ***** válasza:
Hát erre annyi válaszom van hogy köztetek háború dúl és ezt ki kéne tárgyalni
2013. márc. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!