Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy nős férfi szeretője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nős férfi szeretője vagyok. Azt mondta, ha várok rá 15 évet, felnőnek a gyerekei és elválik a feleségétől. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 9. 14:29
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Ennek nagyon olyan szaga van hogy csak kihasznál téged, ha szeretne akkor azonnal elválna, de hidd el, hogy ebben a háromszögben csak te sérülhetsz. Ha meg 15 évet vársz a pasira, akkor jó nagy hülye vagy! Nem tűnik fel, hogy csak terel téged? :D
2013. máj. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 dodi1881 válasza:
Szerintem ne várj rá. Mégis mit gondolsz, ha valami csoda fojtán 15 év múlva valóban elválna, akkor majd nem fiatalabb csajszikat akarna hajkurászni? Gondolom, te szeretnél családot, 15 év múlva már 37 leszel, könyörgöm. Ha addig nem szülsz másnak, mert rá vársz... Ő meg nem hiszem, hogy ha már felnevelt egy fészekalj gyereket, majd öregségére akar újra szarospelenkákkal foglalkozni. Tedd lapátra ezt a barmot minél hamarabb, és keress normálisat. Ráadásul ,gondolj bele, ha most megcsalja a feleségét, ha valami csoda folytán mégis összekerülnétek bizonyos idő múlva, állandóan azon kattogna az agyad, ha késik pl. a vacsiról, hogy vajon milyen kis pipivel kavar éppen. Ha tényleg szeretne és komolyan gondolná veled, akkor nem tarthatná vissza semmi, sem gyerek sem más. Rengeteg pasi hagyja ott az asszonyt gyerekkkel, mert belehabarodott másba.
2013. máj. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim válasza:
azonnal felejtsd el azt a hapit! csak nincs bátorsága kidobni téged! 15év?? Ne bomolj kisanyám! Mi lessz a Te ifjúságoddal számolj és gondolkozz! az az ipse csak a bugyidat akarja lehúzgálni rólad! szed össze magad és idővel kihevered. Hány életed van? Boldog vagy?
2013. máj. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Ha velem lépsz kapcsolatba szerencsésebb elnnél :) nőtlen vagyok, és várnod sem kell rám :)
2013. máj. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim válasza:

xD

Pénzes az ürge? Ha igen várd meg,de részesedést kérek. :D

2013. máj. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim válasza:

Ismertem egy ilyen párost, bár ígéret nem volt. A lánynak elmentek a legszebb évei, bár a szerető státuszban jól érezte magát, mert jó fej volt a srác. Aztán sok év után nem várt, feladta, talált mást és most boldog, viszont az évek elmentek, így gyereket már nem tud vállalni :(

Amikor már megnőnek a gyerekek sem robbantja fel egy férfi sem, amit addig felépített, 1 sporttáskával meg nem fog hozzád menni. Sürgősen keress független embert a kapcsolatodhoz, sok fájdalomtól megkíméled magad.

2013. máj. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim válasza:
Remélem nem fogsz megharagudni,de nekem is van férjem két gyerekem és ha jönne egy ilyen kis .... hát nem köszönné meg azt amit én tőlem kapna.15 év??Hát azalatt te már egy vén kóró leszel számára.1-2 év és ugy is lecserélne egy fiatalabra mint most a feleségét!!!!
2013. máj. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 jegecske ***** válasza:

Ennyire nem lehetsz hülye!

Amennyiben komolyan gondolod, sürgősen kezeltesd magad!!!

2013. máj. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 Balázsné Beáta válasza:
15 ÉV NAGYON HOSSZÚ IDŐ.
2013. máj. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Ettől jobb lett volna ha nem is mondd,ígér semmit!

Én nem ítéllek el mert szerető vagy,de ezt nem szabad komolyan venned! Persze benne van a pakliban,hogy elválna,de valószínűbb az,hogy nem válna el. Abba gondolj bele,hogy vársz rá 15 évet,aztán találkoztok és közli veled még sem válik! Te ott állnál 37 évesen, az életed fele eltelt úgy,hogy egy olyan férfira vártál aki nem is volt rá érdemes,és közben olyan szerelmeket,érzelmeket,párkapcsolatokat halasztottál el amiket nem kellett volna! Szóval ha nem akarsz nem szakítasz ezzel az emberrel,de szerintem ha megint ezt mondja,hogy várj 15 évet,és elválok bólints egyet,de egyik füleden be a másikon ki,és erre ne alapozz!

2013. jún. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!