Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek baj, ha a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj, ha a pasitok minden csaj képét lájkolja?

Figyelt kérdés

Előre szögezzük le: NEM az a kérdés, hogy mi a véleményetek a facebook-ról, vagy ti használjátok-e...stb

Nem ribancok képeit legalább, de azért a szép csajokét. Szerintetek ez normális dolog?

Mondjuk annyira azért nem zavar, de hazudnék ha azt mondanám, hogy nem esik rosszul, hogy szinte minden ismerősénél ott van a lájkoknál az ő neve. (srácoknál is mondjuk, pedig amúgy ennyire nem is tűnik facebook függőnek...).

Most oké nem arról van szó, lájkoljon olyat, ahol egy csaj valami érdekes helyen van, vagy vicces a fotó vagy rajta van egy haveri társaság vagy akármi, de ilyen fényképezőbe mosolygós képeket, amin csak a csaj... az olyan megalázó rámnézve, ha ilyeneket lájkol, nem? Vagy ez normális dolog? Ti hogy látjátok?

20 évesek vagyunk mindketten.


2013. máj. 9. 17:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
7%
Pedig te túlreagálod ezt a fészbuk dolgot
2013. máj. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Te is kezd el jó csávók képeit lájkolni...ennyi...
2013. máj. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak barátok, és régóta ismerik egymást, én nem akadnék ki.Bár nálam nem lájkol senkinek,csak a haveroknak.

Akkor aggódj jobban, ha idegen csajok magamutatós képeit lájkolná és kommentelné...

Mi lenne, ha megkérdeznéd, és elmondanád neki, hogy ez zavar?

2013. máj. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem idegenek, nagyrészüket ismerem én is.

Hát igazából nem akarok beleszólni, most ha nekik ez a lájkolgatás fontos, akkor miattam ne szokjon le róla.

Csak az érdekel, hogy emiatt vajon aggódnom kéne-e.

2013. máj. 9. 17:39
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, én ezen vesztem össze a barátommal és kb emiatt szakított velem....


Van egy csaj akivel régebb óta barátok. De egy tök szép csajról van szó, szerintem simán lefeküdt volna vele, ismerem őt annyira.... És már egy jó ideje arról szólt nálam a facebook hogy mikor a barátom kirakott valamit, azt néztem hogy "Na vajon Zsófika lájkolja-e..." és hopp ott volt Zsófikától a lájk vagy komment. Aztán volt hogy néha megnéztem Zsófika képeit is és nagyon meglepő, de a barátom lájkolta Zsófika szinte összes képét. Azok is ilyenek voltak hogy Zsófika szexin néz a kamerába, Zsófika csábosan táncol, Zsófika fürdőruhában...Kirakott a csaj üzenőfalára olyat hogy "Csak hogy jobb kedved legyen reggelenként ha dolgozni mész :) " és akkor valami rettentő vicces kép, meg zenéket rakott ki neki stb.


Ráadásul mondom egy tök szexi csaj. Más pasik olyanokat írogatnak neki hogy "Zsófi iszonyat szexi vagy" meg hogy "Egyre szebb vagy Zsófi :) "


És rákérdeztem hogy most miért kell ezt, na ezen úgy felkapta a vizet, hogy nem bízom meg benne, hogy kidobott engem...

2013. máj. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nah,kérdező nekem is van egy ilyen problémám szóval teljesen megtudlak érteni!! :)
2013. máj. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%
Semmit nem jelent. Én is csinálom unalomból, ha épp fenn vagyok.
2013. máj. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
engem kiidegel,hogy szinte az összes csaj összes éppen feltöltött képén ott a like-ja,olyan mintha mind bejönne neki,aztán meg mástól tudom meg,hogy pl. egyiket bűnrondának tartotta,de akkor minek a like???
2013. máj. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
31%

Nem gáz ha lájkol. Könyörgöm az csak egy gombnyomás. Régi ismerősének a képét lájkolja? Had tegye. Nekem is van barátnőm, szeretem, sose csalnám meg, mégis lájkolok más képeket (persze kapok is érte utána de nem érdekel mert nincs a cselekedetem mögött hátsó szándék). Én férfi szemmel azt nem tudom megérteni hogy nektek lányoknak miért kell egyből a megcsalásra gondolni egy lájkolás miatt? Így belegondolva semmi olyan képet nem lehetne tetszikelni amin nőnemű emberi élőlény van? Egy osztálytársam akit nem láttam 10 éve mert kiköltözött pl Brazíliába, lefotózza magát a Rió-i Jézus-szobornál egy benszülött négerrel ölelkezve, tilos lájkolni mert tuti biztos hogy megcsalom vele a barátnőmet még így is hogy 12.000km-re van? Úristen!

Ha ilyenre gondolsz hogy "tetszik neki a lány és tuti megcsal(na) vele" akkor elsőnek mérlegeld a dolgokat hogy: 1: mennyire sűrűn találkozik vele

2: ismeri-e egyáltalán az életben (megengeditek nekünk hogy lehessen lájkolni egy színésznő fotóját egy oscar-díj átadó gálán?)

3: te mit szoktál tetszikelni (lehet hogy közben te is ugyanezt teszed csak észre sem veszed az elhomályosult tekintet miatt hogy mit művel a pasid.... -.-" )

4: ha meg ennyire nem bízol meg benne hogy már egy lájk miatt is a megcsalásra gondolsz és féltékenykedsz, akkor meg is érdemled hogy elhagyjon mert bizalom nélkül nincs kapcsolat.

És ha férges az az alma előbb-utóbb úgyis megrohad (ha megcsal úgyis kiderül, addig meg minek paráztatod magad meg a pasid meg a kapcsolatot is....)


Próbáljátok meg férfi szemmel nézni: egyszerűen. Lehet hogy nem is magát a csajt lájkolja hanem a kép beállítását. Vagy épp a helyzetet hogy le van fotózkodva egy alpesi vízesésnél.

Találkoztam már olyan szituációval hogy a férfi azért kapott a barátnőjétől mert belájkolta egy iskolai gyakorlaton készült "marhulós" fotóját.

"-De van pasija is akkor szerinted hogy csalnám meg?

-Az nem jelent semmit attól még megcsalhatod.

-Amúgy is te meg belájkoltad X.Y.-t! Én mégse vagyok felháborodva rajta.

-De neki van barátnője."


Istenem! Mintha azért sértődnétek meg, hogy lefürdött 5 nap után az illető....


Na mostmár befejezem mert magamat mérgelem fel.

Röviden: Nem jelent semmit egy tetves like gomb!!!!!!!! Élni lehet vagy már a szellentéshez is barátnői engedély kell???

2015. aug. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%

5/9 Na nekem detto ugyanez volt.

Lehet, hogy ugyanarról az illetőről beszélünk? :D

Amúgy ez a fiú-lány "barátság" is érdekes téma, sokszor ez a kifogás...

Én is láttam jó pasik képét, mikor barátom volt mégse lájkolgattam őket mániákusan, mert tekintettel vagyok arra, hogy ez esetleg a másiknak kellemetlen, pláne ha félmeztelen képről van szó. A kommentekről nem is beszélve,csak hogy felhívja magára a másik figyelmét valami "vicces" baromsággal.

Nézegetni oké, de hogy a tudtára adja, hogy bejön neki.....

Barátnőkkel beszélgetve állíthatom, hogy a csajok többségének ez kellemetlen.

Aki mást mond az hazudik, vagy nem is érdekli kivel flörtöl neten a párja....

2017. jan. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!