Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a legnagyobb válsághel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legnagyobb válsághelyzet a kapcsolatotokban és hogyan sikerült megoldani?

Figyelt kérdés
2013. máj. 9. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
már nem emlékszem rá. de úgy sikerült megoldani, hogy először is nem itt kértem tanácsot, hanem megbeszéltem a barátnőmmel
2013. máj. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A legnagyobbra konkrétan nem térnék ki most itt mindenki szeme láttára, de az volt a legnagyobb, amikor a barátnőm tudta volna, hogy mi a megoldás, mit kell tennie, és mégsem tettem meg értünk.
2013. máj. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A nagy '29-es világválság


http://www.youtube.com/watch?v=6zXDo4dL7SU

2013. máj. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Xeno, akkor te sem vagy mai gyerek :P
2013. máj. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Képbe jött egy másik lány nála. Úgy oldottuk meg, hogy szétváltunk, mindenki ment a maga útjára. 1.5 évnyi külön töltött szabadság után újból egymáshoz sodort minket az élet. Valamiért így kellett lennie.

23L

2013. máj. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 putyííí ***** válasza:
A legnagyob, amikor megvallottam neki, hogy szeretem, megoldás, a visszaérkező válasz, mégpedig: Legyünk csak barátok!
2013. máj. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Így vissza gondolva nem is tudom, de ha volt is, csak akkor tűnt annak, v. csak fel lett fújva feleslegesen. Ezért nem jó, ha sokat agyal az ember, s nem beszélnek/lik meg, h mi van, mi nem tetszik, sok félre értéstől kímélnék meg egymást az emberek. Amúgy is nincs lehetetlen, csak tehetetlen. Meg hozzáállás kérdése is.
2013. máj. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

megtudtam, hogy miattam nem lehet kisbabánk, ezért (mivel mindketten szerettünk volna), felajánlottam a férjemnek, ha úgy gondolja, szakítsunk, és másik nővel még lehet családja. Nagyon fájt nekem, mert szeretem őt, de meg kellett ezt lépnem. Így éreztem igazságosnak. Ha már nekem nem lehet, akkor legalább ő lehessen apa.


Azt mondta azért vett feleségül mert szeret, és nem azért hogy gyerekeink legyenek. Az csak hab lett volna a tortán. És ha tőlem nem lehet gyereke akkor senki mástól sem lesz, mert úgysem tudna úgy nézni a mástól született gyerekre, hogy ne jutnék eszébe. Velem akart maradni.


Azóta is együtt vagyunk:) végül is 9 évig még próbálkozhatunk, hogy meglegyen a kerek 10 év amit babára várunk. aztán meg már túl öreg leszek hozzá, hogy szüljek.


27/N

2013. máj. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!