Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti járnátok/lefeküdnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok/lefeküdnétek olyan csajjal akinek már több partnere is volt az ágyban?

Figyelt kérdés
Nem akarok neveket mondani, de itt az oldalon is van egy pár csak aki igencsak kelleti magát, ami szerintem elég gusztustalan... Azaz lehet csak én vagyok ilyen válogatós, de hozzá nem nyúlnék egy olyan csajhoz akit már szétba..szeretkeztek előttem egy jópáran :D Barátnőnek meg főképp nem vállalnám be.. Nem tartjátok egy kicsit többre annál, hogy valami normális csajokkal kezdjetek? Nem oktatni akarok, tényleg kíváncsi vagyok rá.

2013. máj. 10. 00:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mennyi az a több? 5 vagy 25?
2013. máj. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
K*rvából lesz a jó feleség.
2013. máj. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ha pasi lennék, nem járnék/dugnék ilyennel
2013. máj. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
A tul sokat en sem toleralom. Konnyen kaphato ribancokra nincs gusztusom...
2013. máj. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

"itt az oldalon is van egy pár csak aki igencsak kelleti magát"

én szívesen átvállalom őket, csak írjanak rám :)

24/f

2013. máj. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Több. mint jelent a több?

Nem váltogatom folyamatosan a pasijaimat és nincs átfedés köztük, de azért volt már néhány. Ettől még nem tartom magam ribinek és eddig senkit sem tántorított vissza. Persze nem csillagászati számról van szó. ezért lenne jó tisztázni, mit takar a több :)

2013. máj. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
A több elég relatív dolog.. mert értitek, kinek mi a sok. Van egy 18 éves lány akivel még csak egyszer találkoztam, viszont nagyon megkedveltem és áthívott magához holnap estére.. Szerintem volt már pár sráccal és nem tudom eldönteni, hogy ez ok legyen arra, hogy kihagyjam a lehetőséget. Idegesít, pedig nagyon jó csaj..
2013. máj. 10. 00:49
 8/20 anonim ***** válasza:
Ha hű maradsz a 10 perccel ezelőtti elvedhez, akkor nem mész át hozzá.
2013. máj. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Igazad van..
2013. máj. 10. 00:54
 10/20 anonim ***** válasza:

A jelek szerint nagyon fiatalok vagytok. Bizonyos kor felett már nehéz szűz "lányt" találni az biztos és talán nem is jó választás egy 35 éves aggszűz, de itt nem erről van szó.


Hát, a lány, aki áthívott magához eléggé könnyen kapható lehet, ha 18 éves, nem is jártok még valójában és rögtön szobára hív.

Figyelj végül is nem veszítesz talán semmit, ha lefekszel vele, nem? De azt azért javasolnám, hogy a gumiról ne feledkezz meg, mert ki tudja kivel volt előtted...

2013. máj. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!