Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti járnátok/lefeküdnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok/lefeküdnétek olyan csajjal akinek már több partnere is volt az ágyban?

Figyelt kérdés
Nem akarok neveket mondani, de itt az oldalon is van egy pár csak aki igencsak kelleti magát, ami szerintem elég gusztustalan... Azaz lehet csak én vagyok ilyen válogatós, de hozzá nem nyúlnék egy olyan csajhoz akit már szétba..szeretkeztek előttem egy jópáran :D Barátnőnek meg főképp nem vállalnám be.. Nem tartjátok egy kicsit többre annál, hogy valami normális csajokkal kezdjetek? Nem oktatni akarok, tényleg kíváncsi vagyok rá.

2013. máj. 10. 00:39
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Szerintem normális csaj.. csak hallottam róla ezt -azt. Ez az egész onnan indult, hogy kavartam vele és említettem (persze hogy részeg voltam egy picit) Hogy szerintem jó lenne köztünk a szex.. És bumm. Szóval nem értem a dolgot, hogy most csak azért hívott át mert jó pasinak tart, vagy csak mert ki van éhezve :D:D
2013. máj. 10. 01:05
 12/20 anonim ***** válasza:
Ilyen hozzáállással senkit nem tudnék megszerezni, mivel 37 éves vagyok és reálisan is kb. 24 év a vadászterületem alsó korhatóra. 24 évesek között sem akad már szűz.
2013. máj. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
21 vagyok.
2013. máj. 10. 01:11
 14/20 anonim ***** válasza:
Jó neked....
2013. máj. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Továbbra is az a véleményem, hogy nem vesztesz semmit vele, ha megdöntöd. Aztán majd kiderül, hogy lesz-e, lehet-e folytatás. De azért vigyázz, hogy nehogy még a végén te ess bele nagyon, ő meg már rég más hapsikkal kavar...
2013. máj. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

ne legyél impotens v buzzancs

le a celofánt a répáról:D

ja és egy képet a csajról itt v privibe :D

2013. máj. 10. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Szombaton megírom, hogy mi volt :D
2013. máj. 10. 01:37
 18/20 anonim ***** válasza:
Igen, ha én leszek a következő.(N)
2013. máj. 10. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
mert gondolod olyan egyszerű csak szűzlányt találni?
2013. máj. 10. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
21 évesen sem zavart, hogy nem én vagyok neki az első. Persze sosem ribancokat kerestem, de tévedhet minden nő. Nem a nő/lány tehet róla, hogy a párja pl. félrelép. Ilyenkor azonnal dobni kell a partnert...
2013. máj. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!