Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ilyenekre gondolok 22 évesen?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok, néha elgondolkozom, hogy milyen jó lenne ha lenne egy párom és együtt élnénk, lennének cicáink, kutyánk, gyerekünk születne, én vezetném a háztartást, főznék a családra stb... szóval önálló életünk lenne.

De közbe meg naggyon messze vagyok mindettől, elrhetetlennek tűnik, nem volt soha kapcsolatom sem...


2013. máj. 10. 08:32
1 2
 1/15 ivilicious ***** válasza:
normális,én már 16 évesen ezen kattogtam :D
2013. máj. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Normális. Kinek ez a jó, kinek az.
2013. máj. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
szerintem tök normalis.en 19evesen kezdtem ezt az eletet,mondjuk neha ugy gondolom,hogy meg raertem volna azt a 4-5 evet,de amugy tök jol megvagyunk. 23/f
2013. máj. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Már miért ne lenne normális? Ha folyton csak a szexre gondolnál, mert szereted, akkor az is normális lenne.
2013. máj. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nőből vagy... Az lenne a nem normális, ha sose gondolnál ilyenre szerintem. Hidd el, lesz neked is kapcsolatot, meg lesz elég gondod még a pasikkal.

Bár az valamilyen szinten tetszik, hogy még nem ment át rajtad egy fél suli... Egyébként miért nem volt még senkid?

2013. máj. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne az?
2013. máj. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Azért nem volt senkim, mert félénk vagyok és nem járok sehova...
2013. máj. 10. 08:49
 8/15 anonim ***** válasza:

ha lesz macska, kutya, az gyerek helyett jó

( van velük gond, mióta nem irtják a kullancsot az uniós szabály miatt, ) kegyen párod és lesz is

amúgy miért nem volt még senkid? N

2013. máj. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én 25 éves vagyok és most kezdem érezni, hogy egy ilyen lányra vágyom már. Persze a a sok szex még mindig feltétel a szerelem mellett :D
2013. máj. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, teljesen normális. Én elég családcentrikus vagyok így férfiként is ezen járt az eszem kb a te korodban. Most 38 vagyok 10 éve nős, két gyerek, lakás, stb. Szóval simán rendben vagy még, nem kell aggódnod. :)
2013. máj. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!