Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom sok szemétséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom sok szemétséget csinált régebben, én még nem vagyok túl ezen, így sokszor kiakadok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt. Régebben sok szemétséget megengedett magának. (sosem csalt meg) de egyik másik elég lett volna egy szakításhoz. Megbeszéltük, megbocsátottam. vagyis csak azt hittem, de nekem sok idő kell, hogy túl legyek egy-egy megbántáson. Sokszor kitör belőlem, hogy régebben miket tett velem, és ebből nagy balhék kerekednek. Idővel egyre kevésbé jön elő, de a barátom már nem bírja, hogy mindig balhé van. Pedig igazából miatta van az egész. ha nem lett volna olyan, amilyen akkor én se fakadnék ki.. Mit csináljak?? Mivel vezessem le a feszkót ha újra előtör belőlem?
2013. máj. 10. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem szakíts. Sok ilyen kapcsolat ismerek, ahol van amúgy szeretet, de annyi van már a puttonyban, hogy csak szenvedés van. Ezeket nem tudják már ledobni magukról, a kapcsolatot nem akarják, kész katasztrófa a helyzet. Van, ahol ez egy idő után megcsalásokban nyilvánul meg, és az is bekerül a puttonyba, és csak őrlik magukat...
2013. máj. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem lehet megoldani? :(
2013. máj. 10. 12:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha olyan dolgok vannak, amiket sose tudsz neki megbocsátani, akkor nem.

Ha olyan dolgok vannak, amiket újra elkövet, akkor sem.


Ha képes vagy túllépni rajtuk és örülni a párodnak és nem felemlegetni, hogy fájdalmat okozz neki, akkor lehet.


Azért írtam a fentit, mert keveseknek adatik meg, hogy a nagy szemétségeken túl tudjanak lépni és tiszta lapot adni a másiknak.

2013. máj. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!