Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam a páromnak, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a páromnak, hogy a tesóm gyilkosság miatt börtönben ült és most magunkhoz akarom fogadni? Elég brutális gyilkosságot követett el de az utcára mégsem tehetem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 10. 14:49
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%
Persze, az ember nem választhatja meg a testvéreit, csak a barátait. De a bűn, az bűn marad! Főleg a gyilkosság! Lehet testvér, lehet rokon, lehet barát, lehet idegen.. MINDEGY! Aki egyszer ölt (brutálisan, ahogy TE MAGAD írtad), az mentálisan beteg. Baj van az elméjével, és hiába a sok év hűvös, attól még elkövetheti újból. Főleg úgy, hogy ha kiengedik, akkor szembesülnie kell azokkal a megjegyzésekkel, amiket azok képviselnek majd, akik elítélik a deviáns viselkedéssel élőket. Az a sok szemrehányás, megalázás, stb. ami most éri majd, idegileg ki fogja készíteni. Jó eséllyel ismét elszabadul a pokol... De Te tudod..
2013. máj. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
Milyen gyilkosság volt, mit csinált?
2013. máj. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
84%

A tesód már elszúrta az életét.

Te ne szúrd el a sajátodat miatta!

2013. máj. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ítélkezem a tesód felett, meg hogy mit fog vagy nem fog csinálni. De ha ilyen kész tények elé állítod a párod és a kommentedből süt a kompromisszum képtelenség, hát nem tudom. Nekem nem úgy tűnik, hogy feltétel nélkül szereted a párod. Nem bántásból mondom, de elég sokat kérsz, hogy valaki hírtelen, minden nélkül ossza meg a házát egy brutális gyilkossal.


Amúgy mióta vagytok együtt? És ami még fontosabb hogy-hogy EDDIG NEM TUDOTT arról, hogy hol van a tesód és miért? Hazudtál róla? Vagy őt nem is érdekelte?


Hát én nem tudom ki, hogy van ezekkel a dolgokkal, de én jól ismerem, a párom hozzátartozóit, és már akkor mikor még össze se költöztünk.

2013. máj. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó nagyon jól mondja! Ez eddig fel sem merült bennem, de tényleg. Hogy lehetséges, hogy a párod nem ismeri a testvéred?? Ha az egész kapcsolatot hazugságra alapoztátok (nincs testvérem, elköltözött, külföldön él, stb.) akkor az elég szomorú, már itt kiütközik, hogy valami nem okés a párkapcsolatotokban.
2013. máj. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
Beszéltem a páromnak a tesómról úgy tudja, hogy az ország másik végében dolgozik és nem tartsuk a kapcsolatot. Persze ez nem igy van minden hónapban küldtem neki csomagot sajnos látogatni nem tudtam mert elég messze vagyunk egymástól. Pár napja írt, hogy egy hét múlva szabadul.
2013. máj. 10. 15:19
 17/41 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem voltál őszinte a pároddal?
2013. máj. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%
Tehát hazugságra épült a kapcsolatotok. Mit gondolsz, mit fog szólni a párod? Azt szégyellted, hogy a testvéred ül, de azt nem, hogy együtt élj később Vele. Elég érdekes.
2013. máj. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
78%
ha az anyám ölt volna meg vkit, én vele se laknék egy fedél alatt, te nem vagy normális...
2013. máj. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló! Hát elég szégyen, hogy ilyen önző ember vagy aki nem nézi a családját semmibe megérdemelnéd, hogy veled is ez történjen, hogy a kutyának se keljél.
2013. máj. 10. 15:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!