Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam a páromnak, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a páromnak, hogy a tesóm gyilkosság miatt börtönben ült és most magunkhoz akarom fogadni? Elég brutális gyilkosságot követett el de az utcára mégsem tehetem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 10. 14:49
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
Mégis mit mondhattam volna neki? "szia van két tesóm és van még egy harmadik is aki gyilkosságért ül" úgyis tele lett volna előítéletekkel amiből nem kérek.
2013. máj. 10. 15:55
 22/41 anonim ***** válasza:
100%

Mert most jobb lesz a helyzet? Egyszerre 3 új tény elé állítod szerencsétlent. Az egyik, hogy: "Bocs, hogy HAZUDTAM, de van még egy tesóm." A másik: "Gyilkosságért ült." A harmadik: "Jah, és itt fog élni velünk."

Őszintén sajnálom a párod.

2013. máj. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de MOST JOBB?!?

Fontos a testvéred, olyannyira, hogy a párod is kihajítod miatta. De annyira nem méltattad a párod, hogy megmond neki az igazat. Értem én, hogy nem akarod a rokonod az utcára tenni, de lehetnél tekintetre a társad érzelmeire is. Ő is ember, akinek hírtelen elég sok minden zúdítasz a nyakába.

Amúgy a tesód írhatott volna korábban is, hogy esetleg szállást intézhess neki (valahol máshol). A másik két tesódnak eszébe se jut, hogy segítsen rajta?

2013. máj. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
92%
Mert Ők ketten valószínű reálisabban látják a dolgokat, és azért nem fogadják be. (vagy már önálló családjuk van, és ÉRTHETŐ, hogy gyerekek közé nem "telepítenek" egy gyilkost)
2013. máj. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
Sajnos a másik két testvérem olyan rossz körülmények között élnek, hogy még magukat sem tudják eltartani. Ők ketten együtt élnek de mind a ketten alkoholisták.
2013. máj. 10. 16:09
 26/41 walk w1th mee ***** válasza:
94%
nice family
2013. máj. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
90%
Nos, mint kiderült, az egész családdal probléma van, nem csupán a gyilkos testvérrel.
2013. máj. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem Te fogod elhagyni a párod, hanem Ő fog téged otthagyni úgyhogy fölösleges ilyenen agyalni!
2013. máj. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
95%
Jaja, szerintem se agyalj ezen, mert ha kiderül ez a nem kicsi hazugság, ha a "párodnak" esze van, úgy kihajít téged, hogy a lábad sem éri a földet...A család szent és sérthetetlen, ja, csak normális esetben az ember családtagnak tekinti élete párját, nem egy eldobható valaminek. Egy brutális gyilkossal meg épeszű ember nem él egy fedél alatt, ha a testvére, akkor sem.
2013. máj. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
*élete párját IS
2013. máj. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!