Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Te támogatnád, hogy legyen...

Mara Acoma kérdése:

Te támogatnád, hogy legyen abortuszt (gyilkosságot) szabályozó törvény?

Figyelt kérdés

Biztosan van most is, de Én abból nem vettem észre semmit. Felfordul a gyomrom a sok gyermekgyilkos ,,anyuka" láttán, akik szándékosan megölik a tulajdon gyermeküket.

Félreértés ne essék, nem azokra a kismamákra gondolok akiknek betegség miatt muszáj lemondani a babájukról.


(T)



2012. nov. 7. 14:27
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
28%
Felelőtlenek az emberek.Védekezni kellene.
2012. nov. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
81%

Had döntse már el a nő hogy akarja e a gyereket.

Van törvény,x-edik hét után nem lehet elvetetni (x változó annak függvényében hogy kiskorú-e a lány vagy nem)


És nem támogatném,had legyen az én döntésem.

amig nincs 100%-os védekezési módszer,addig ne legyen abortusztilalom se (pedig szedem a góygszert rendesen,de az esély ott van)

2012. nov. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:

Természetesen nem arról a minimális százalékról van szó, akik gyógyszer mellett esnek teherbe. Az a baba sajnos lehet,hogy beteg is lenne.

Én a felelőtlen, fűvel-fával összefekvő ,,kismamákról" beszélek, akik fogamzásgátlóként használják a terhesség megszakítását.

2012. nov. 7. 14:50
 4/49 anonim ***** válasza:
90%
És hogy állapitod meg hogy gyógyszer/gumi mellett lett terhes vagy "megszakitással védekezett"?
2012. nov. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:

Feltételezem van orvosa, aki a recepteket írja és ez már bizonyítva is van ezzel.

Ha a gumi mellett sikerül be, akkor nem tett meg mindent! Számtalan helyen olvasni, hogy spermaölő krémmel együtt célszerű használni. A nőnek kell, hogy legyen annyi esze, ebben nem szabad a pasikra hagyatkozni és igenis tegye meg Ő is az óvintézkedést.

2012. nov. 7. 14:58
 6/49 anonim ***** válasza:
84%

Mert az sokkal jobb lenne ha utána kidobná a kukába,vízbe fojtaná,elásná,árvaházba adná stb stb.


Inkább vetesse el azt a magzatot,annak még nincs öntudata,semmint hogy aztán csonka nyomorúságos életet éljen.


Szerinted az olyan felnőtt ember aki fűvel fával összefekszik,és elveteti utána a gyereket,abból szerinted jó anya lenne?

2012. nov. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
93%

Rebgetegen vannak gumira allergiások 8minden gumira,pl én is,ezért a gyógyszer)

Ahogy spermaölőre is vannak allergiások,és a hormonális gyógyszert se birják sokan.

Nem tudod kiszűrni.

nincs erre kapacitása az orvosoknak.


Egyébként meg,leirok valamit,erre reagálj:

25 éves,dolgozó nő vagyok,8-fél5ig dolgozom.Rendelés nyárig volt fél6-ig sztk-s.Pont odaértem,ha előtte 1 hónappal kaptam időpontot.Most a város (nagyváros,megyeszékhely) egyetlen ilyen rendelését is beszüntették,tb alapon nem tudok munkaidőn kivül feliratni gyógyszert.Nincs rugalmas munkaidőm,se 4 szabadságom erre.Magándokihoz vagyok kénytelen menni,hiába fizetem a tb-t.Ennyit arról hogy támogatják a védekezést.

(ahogy a mellrákszűrést is,csak amikor csomót fedeztem fel,ultrahangra fél évvel később kaptam időpontot,muszáj volt magánban elmenni...)

2012. nov. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
14%
Természetesen támogatom. Ezt mindenképp be kell vezetni!
2012. nov. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
82%
Nem babát ölnek meg, később azzá válnának és ez nagyon szomorú és aggasztó. Azonban régen is voltak nem kívánt terhességek és régen is voltak a "megoldására" szabályozott és nem szabályozott módszerek. Ha tiltva is lesz az abortusz attól az anyák még meg fogják oldani, hogy elvetéljenek, vagy rosszabb esetben megölik az újszülöttet ami már ténylegesen érez. Emiatt az abortusz tiltása semmit sem old meg, küzdj a nem kívánt terhességek ellen, vagy költözz valami arab országba.
2012. nov. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
57%

minek nézed te a nőket tenyészállatnak??

semmi jogod eldönteni,hogy mit csinál egy nő a saját testével. ő fogja keserves kínok között megszülni a gyereket és ha nem akar babát akkor tönkretenni az életét.

főleg egy olyantól ne várd el aki azt sem tudja ki a gyerek apja,mert az meg ott hagyja az út szélén..normális vagy te? tudsz gondolkozni?? rohadtul nem.

most meg kapaszkodj meg, egyre több nő van aki egyáltalán nem akar gyereket, köztük én sem. költözz ki egy arab országba, jól fogod magad érezni.

2012. nov. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!