Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Régebben a nő szexért házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régebben a nő szexért házasságot kapott, nem kellene visszaállítani? NŐK NEM AKARTOK HARCOLNI?

Figyelt kérdés

Ha férfi szexet akart akkor el kellett venni egy nőt. Vagy max mehetett qvához vagy rosszéletű nőhöz de azért ez ártott a hírnevének úgyhogy inkább megházasodott.

Ha ez így volt akkor a férfi nem a könnyű kielégítésre törekedett hanem tényleg arra, hogy találjon vkit akivel az egész életét le tudja élni.

HA A NŐK MEGÁLLJ PARANCSOLNÁNAK JOBBAK LENNÉNEK A HÁZASSÁGI STATISZTIKÁK.

mert nem testiségen alapulna a kapcsolat hanem azon hogy mennyire összeillenek az életben



#nők-egyenjogúság
2013. máj. 10. 20:32
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

LEGYEN FORRADALOM!!!!!!!!

a nők igenis kibírják a nagy többsége igen,és ez a lényeg.

A férfiban 3X annyi dugási hormon van!

MUTASSUK MEG A FÉRFIAKNAK HOGY HÁZASSÁGOT ÉS GYEREKET AKARUNK ÉS NEM AKARUNK SZINGLIK MARADNI !!!nem akarok ÉLETTÁRSI KAPCSOLATOT AHOL BMELYIK FÉL KILÉPHET HA VMI NEM TETSZIK valami!!!!!!!!!!!

és nem akarjuk hogy a gyerekek apa nélkül nőjenek fel!!

2013. máj. 10. 20:50
 12/29 anonim ***** válasza:
57%
Jól van, jól van. Nem kell kiabálni. Minek belemenni olyanba ami nem lesz tartós? Azokért a dolgokért amik jó benne. A szex, a társaság stb. Az ember nem mindig áll készen arra hogy lekösse magát vagy épp nincs olyan helyzetben hogy megtehesse, de attól még az orgazmus jó és ha felajánlják akkor miért ne?
2013. máj. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

ne adjuk fel pillanatnyi érzés miatt a kiegyensúlyozott kapcsolatot.

Orgazmus honnan tudtad hogy milyen érzés mielőtt még nem feküdtél le vkivel?

2013. máj. 10. 20:52
 14/29 anonim ***** válasza:
én, mint Nő úgy vagyok vele, hogy nem örülnék neki, ha csak azért kerülne gyűrű az ujjamra, hogy megfeleljünk valami statisztikának. Nem vagyok házasság ellenes, de nem is akarom olyan veszettül a dolgot. felőlem nyugodtan csinálj, amit jónak látsz.
2013. máj. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
a szex meg a másik része a dolognak. nem vennék olyan autót, amit nem próbáltam ki. nem mennék hozzá olyan pasihoz, aki nem képes a csúcsra juttatni.
2013. máj. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
59%
Azt amúgy tudod, hogy ha maszturbálsz, akkor is orgazmusod lesz? Azt az ember egyedül csinálja és tudja, hogy jó.
2013. máj. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Dehogy bírják ki! Elmondom neked, hogy régen se voltak ők szüzek, csak ügyeskedtek! Sokan csinálták, hogy elrejtettek egy tűt az ágyban és éjjel, a sötétben, amikor megtörtént a nászéjszaka, megszúrták az ujjukat. A vérrel beszennyezték a lepedőt és megmaradt a becsületük. Házasságban pedig eljártak az orvoshoz és vele kúratták magukat. Ki tudja, lehet, innen van a kúra elnevezés is.

Tudod, lehet, hogy a látszat mást mutat, azt hogy a fúk nyomulnak, a lányok meg kéretik magukat, de azt nem látod, mi megy a színfalak mögött. És hidd el nekem, hogy nagyon sok nő messze szexmániásabb, mint a férfiak, csak nagyon jól titkolják.

2013. máj. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

"Orgazmus honnan tudtad hogy milyen érzés mielőtt még nem feküdtél le vkivel?"

Orgazmus honnan fogod tudni hogy milyen érzés ha nem feküdsz majd le senkivel aki el tudna odáig juttatni?

Egyébként meg maszturbálás, drága. Bár azt nem tudom honnan gondolod hogy nem feküdtem le senkivel.

Másrészt:

"BMELYIK FÉL KILÉPHET HA VMI NEM TETSZIK " ez rossz dolog?! Komolyan?

2013. máj. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
IGAZAM VAN !!!!!
2013. máj. 10. 21:22
 20/29 anonim ***** válasza:

1. csak szerinted.

2. csak mert csupa nagybetűvel és egy kazal felkiáltó jellel írtad, mi még ezt nem fogjuk elismerni.


Nézd, ha annyira fáj neked, hogy nem vagy férjnél, menj, csináltasd föl magad valakivel, aztán hajrá. Itt az oldalon is tudok neked olyan neveket mondani, akik szívesen elvennének feleségül, csak hogy legyen végre valakijük, mert látom a szerelem meg egyebek neked abszolút nem fontos.

2013. máj. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!