Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnátok 10 évvel idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok 10 évvel idősebb pasival?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok ő pedig 26.. szeretem és ő is szeret engem, sokszor találkozunk, tegnap megkérdezte járunk-e de azt feleltem nemtudom.. szeretnél vele és imádom őt, a személyiségét, ismerem a haverjait rendesen, ők is ebbe a korosztályba tartoznak. Megérne járni vele ??
2013. máj. 11. 09:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

40 F vagyok, nem járnék tíz évvel idősebb pasival.

De te se tedd, és nem a kor miatt, hanem mert alkesz kicsit, és azok kiszámíthatatlanok, hol ilyenek, hol meg olyanok, attól függően, hogy mit, és mennyit ivott.

Biztos van felétek másmilyen pasi is. Sok sikert!

2013. máj. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!