Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan csaj aki tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan csaj aki tud turós palacsintát csinálni? Mit szólnátok ha a pasitoknak minden nap kellene csinálni?

Figyelt kérdés
:D
2013. máj. 11. 17:52
1 2
 11/16 XCI ***** válasza:
Férfi létemre sem túl nagy feladat a tejszínes-túrós palacsinta. Kér valaki?
2013. máj. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Inkább túrós-palacsintát sütögetnék minden nap. Még mindig jobban járnék, mint a csülök-pörkölttel :P Amúgy pár darab palacsinta hamar kész van, úgyhogy szerintem nem nagy elvárás a barátnőd felé :) Nyilván a szomszéd srácnak nem sütögetnék, de a páromnak miért ne?! :)
2013. máj. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Olaj szagú legyen a haj?? :O

Nekem nem szokott olajszagú lenni a palacsintasütés után a hajam. Ha jó a palacsintasütőd és jó a tésztád, alig kell pár csepp olaj, azt meg meg sem érezni utána.


Egyébként igen, tudok palacsintát sütni, a túrót meg belerakni végképp nem nagy művészet. Azt nem ígérhetem, hogy minden nap csinálnék, mert van elég sok dolgom nekem is, de ha ennyire szereti, biztos, hogy nagyon sokszor csinálnék.

2013. máj. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ez de aranyos. :D Nem unalmas minden nap ugyanazt enni? :D Amúgy én csinálnék neked ;) 19/L
2013. máj. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
nekem kakaós kell!
2013. máj. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Jó ízlésed van. Én is a túrósat szeretem. :D
2013. máj. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!