Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít már járásnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mi számít már járásnak vagy még csak kavarásnak?

Fiúk, ha ti egy nyílt kapcsolatot szeretnétek a lánnyal, akkor tennétek olyat például hogy: megfogjátok a kezét, vagy szorosan átölelitek,vagy puszit nyomtok az arcára stb?. Szóval olyan dolgokat amik már kicsit többnek látszik az egyszerű kavarásnál. Ha két ember nem beszéli meg( van ilyen) hogy járnak, de ilyes fajta cselekmények történnek köztük(de persze közben más is, pl csók vagy annál picit több is--> ami a kavarásra utal), akkor ezt már nevezhetjük inkább kapcsolatnak, vagy ez szimplán kavarás és csak leakarja fektetni a csajt?

Fontos lenne a véleményetek mert kíváncsi vagyok. is És még valami: Honnan lehet megállapítani hogy a sexuális vonzalmon kívűl mást is érez a srác?

előre is köszönöm a válaszokat srácok :)



2013. máj. 11. 19:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Ebben pont az a jó hogy nem lehet megállapítani. Akkor derül ki ha az első alkalom után tovább áll.

Az egyetlen módja igazából ha legalább 3-4 hónapot vártok az első együttléttel addig meg csak randizgatás van, max petting, ilyesmi. Ha annyi ideig kitart, akkor valószínűleg tényleg akar valamit komolyabban.

A leírásod alapján egyébként a kavarás és a járás között most nem tudom mi a különbség. Szerintem ha valakivel társaságban, ismerősök, barátok előtt, suliban, meg az utcán látványosan együtt vagytok, tehát van ölelés, puszi, csók stb, akkor az már egy kapcsolat. Hiszen felvállaljátok egymást és kölcsönös szereteten alapszik.

Ha a kavarás a szexkapcsolatot jelenti, akkor ott ezek szerintem elmaradnak, ott csak 4 fal között jönnek elő az efféle gesztusok a másik irányába, hiszen ott papíron nincsenek komoly érzelmek, csak jól elvagytok, és összejön a szex néha napján. Viszont az nem komoly kapcsolat.

2013. máj. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!