Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ezen miért kell vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezen miért kell vajon megsértődni, meg pofákat vágni lányok?

Figyelt kérdés

A történet annyi,hogy már régóta tervezem,hogy elmegyek jógázni.

A környékemen 1 helyen van jógaóra,odatelefonáltam,hogy akkor lemegyek,mondták,hogy oké.

le is mentem pénteken,de nem lehetett valami népszerű a dolog,mert én voltam egyedül,meg a jógaoktató csajszi.

mondta,hogy az ilyen gyúrós állatok,mint én többnyire merevek,de fura,hogy én meg nem.

nem nézett ki rosszul,de nem csajozni mentem le hanem,mert tényleg érdekel a dolog.

és azt vettem észre rajta az edzés alatt,hogy valamilyen szinten elvárta volna,hogy én flörtöljek vele és amikor ez nem történt meg,akkor láttam,hogy ez nincs ínyére.

ilyenkor mire gondol egy nő vajon?



2013. máj. 12. 02:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól csináltad,büszke vagyok rád :) Arra gondol,hogy minden pasit megkaphat,és ez sértette az önérzetét.
2013. máj. 12. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az előttem szólóval. néha nekik sem árt egy kis kudarc, mert túl beképzelt lesz. nyugodtan menj máskor is, hogy még idegesebb legyen.
2013. máj. 12. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%

alázd meg:D

aztán vágd análpartyba :DD

2013. máj. 12. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem lehet, hogy simán azon kesergett, hogy nem megy a bolt? Egy kuncsaft, nem kuncsaft és ez pont te lettél?
2013. máj. 12. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
De egy kamu kèrdès :).
2013. máj. 12. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
Lehet, h kamukérdés, de az biztos,h nagyon jellemző az ilyen viselkedés a nőkre:). A nők érzelmi lények, nem erősségük a logikus, ésszerű gondolkodás. Ezért nem tudják elviselni, ha vkinek nem jönnek be, vagy kíváncsi rájuk, és ugye meg vannak mind győződve arról,h ők mennyire érdekesek és szépek. Egyik ismerősöm találkozott nemrég egy duci, elég unalmas lánnyal, és amikor megmondta neki,h nem szeretne vele többet találkozni, akkor a lány rögtön elkezdett hisztizni és sértegetni őt.
2013. máj. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezt én is tapasztaltam, sok olyan nő van, akik már-már bunkók lesznek, ha nem flörtölük velük. Nyilván úgy érzik, hogy a nőiességük csorbát szenved, ha nem hajtok rá. Mondjuk tény, hogy elég jóképű srác vagyok. :)
2013. máj. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Ezt én is tapasztaltam, sok olyan nő van, akik már-már bunkók lesznek, ha nem flörtölük velük. Nyilván úgy érzik, hogy a nőiességük csorbát szenved, ha nem hajtok rá. Mondjuk tény, hogy elég jóképű srác vagyok. :)"


Igen, de ez azért is vicces (szánalmas), mert a legtöbb nő rengeteg férfit elhajt, mert nem jön be nekik külsőleg, viszont ha ők riszálják a seggüket, és visszautasítják őket, akkor rögtön elkezdenek hisztizni, mitn egy kislány :D

2013. máj. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
lehet hogy kam de ez nagyonnagyon nagy igazsag.:D
2013. máj. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jó régi kérdés, viszont a jelenség nem új és érdekes is.

Szerintem azért volt ilyen veled, mert prostivá/termékké tetted őt mint tanárt/szolgáltatót. A logikus egy ilyen helyzetben, mikor kettesben vagy egy idegennel, aki még szép is, hogy történik némi összecsiszolódás, ismerkedés, haverkodás, meg némi tisztelet amiért átadja azt a tudást neked ami téged érdekel.

De te odamentél, közölted az igényeidet és készen vártad az ellenszolgáltatást, teljesen személytelenül. A csajszi valószínűleg ezt a jéghideg személytelen bánásmódodat nehezményezte.

2021. júl. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!