Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom myvip adatlapjára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom myvip adatlapjára ha írok valamilyen kommentárt, kitörli, de másét nem. Gyerekes lenne megsértődni kicsit ezen, vagy egyáltalán ne is kérdezzek rá?

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát,ha túl nyálas meg minden,akk szerintem más stílusdba próbáld. Amúgy titokba jártok? Lehet valaki elöl elakar rejteni...
2010. febr. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem sértődj meg és igenis kérdezz rá! elvégre a barátnője vagy nem?Szégyell?Vagy van másik csaj az életében aki előtt tagad téged?én tuti besértődnék
2010. febr. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az elég nagy baj, h a te kommented kitörli, most vagy szégyel vagy csajozni akar és ugyebár úgy nem tud ha te szerelmes kommenteket küldözgetsz. Szerintem nem gyerekes dolog besértődni, sőt!! legalább látja,h neked ez rosszul esik, ha tesz ellene akk nincs probléma ha nem akk hagyd ott.
2010. febr. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Figyelj. Engem meg nem igazol vissza a lány, akit szeretek.
2010. febr. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elég nagy baj
2010. febr. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hu azt hittem leoltotok hogy milyen gyerekes, de tévedtem:S hát olyanokat írok hogy szeretlek...meg stb..amugy ő irt már nekem,nem is 1 kommentárt,hogy szeret,stb.Kint van neki,hogy kapcsolatban is.Szoval nem tudom:(
2010. febr. 17. 18:55
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá...
2010. febr. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, én pasi vagyok, de én ezé dobnám a nőmet. rohadt bunkó dolog.
2010. febr. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ne használj myvipet, ott csak csicskák, retkes cigányok, meg ratyik emosok vannak. Téged is azonosítunk ezzel.


Emberek ne használjatok social networkot. Találkozzatok személyesen.

2010. febr. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!