Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fogszabályzó zavar a csókoló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogszabályzó zavar a csókolózásban?

Figyelt kérdés
nekem most tennél fel kb 2-3 hét múlva de a pasim fél attól h zavarni fog a csókolózásban és azt mondta akkor szakit
2013. máj. 12. 16:39
1 2
 1/20 anonim válasza:
Egyártalán nem
2013. máj. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Azt mondta akkor szakít?? Hát ne is haragudj, de ezek után már nem lenne a barátom...


Egyébként cseppet sem zavar, na de ilyet kijelenteni..

2013. máj. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Te hallod(látod) a pasid egy gyökér F@SZ !
2013. máj. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Gondolod, hogy komolyabb dolgokban támaszkodhatnál rá, ha ehhez az aprósághoz így áll hozzá?!


#2

2013. máj. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
:D:D Nem zavar, de én előbb penderíteném ki, mint hogy megtudja zavar-e! :D
2013. máj. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
sokan mondják ezt,hogy mekkora izé,hogy ezen kiakad ugy h még nem is csókolt fogszabot,de azt mondta átgondolná értem
2013. máj. 12. 16:43
 7/20 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva,fogalmam sincs.Még soha nem volt dolgom ilyen csajjal.De gondolom nem.
2013. máj. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
legalább te így állsz hozzá...bárcsak ő is ezt mondaná
2013. máj. 12. 16:48
 9/20 anonim ***** válasza:
7. vagyok megint.Szerintem ez azért elég szemét hozzáállás.Ennyiből,ha valami betegséged lesz,ő nem ápol,és segít,hanem eltűnik valamerre,amíg egyedül meg nem gyógyultál?Mert kb ez is ugyanaz.
2013. máj. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok, nekem volt fogszabályzóm, ráadásul 1 évig belső, szájpadláson átívelő híddal. Az exem körberöhögött. Persze először rosszul esett, de aztán gyorsan rábeszéltek, hogy egy ilyen ta.hó paraszt véleményére nem kell adni, aki tán azt se tudja minden este, hogy miaz a fogkefe.

Az, hogy valaki évekre bevállal egy fogszabályzót, az igényességre utal. Lehet néhány éves kellemetlenséggel jár, de SOHA nem fogod megbánni! Nekem már 6 év eltelt amióta levették és a mai napig áldom a fejem, hogy belementem, büszke vagyok rá, hogy kibírtam és őszintén így visszagondolva senki, de senki nem b*szogatott érte, csak az exem (akkor voltam 16-17 éves). Sokkal inkább az ő szegénységi bizonyítványa ez, mint az enyém a fogszabályzó. :)


Ha ilyen idióta, akkor megérdemli, hogy elhagyjon! Neked 1-2 múlva hibátlan mosolyod lesz és majd döglik érte más, ha ő képtelen ezt megérteni!

2013. máj. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!