Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fogszabályzó zavar a csókoló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogszabályzó zavar a csókolózásban?

Figyelt kérdés
nekem most tennél fel kb 2-3 hét múlva de a pasim fél attól h zavarni fog a csókolózásban és azt mondta akkor szakit
2013. máj. 12. 16:39
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
teljesen igazad van...csak ha szakítás olyan könnyű lenne :(
2013. máj. 12. 17:00
 12/20 anonim ***** válasza:

Téged nem dühített fel, hogy így reagált? Ne tartsd őt hősnak csak azért mert "miattad meggondolja a dolgot". Ennek a problémának fel sem kéne merülnie.


Nekem is fogszabim van most (22évesen!), nagyon hosszú időbe telt mire rávettem magam, de az életemben ez volt az egyik legjobb döntésem. Korábban kiskoromban egyébként volt már nekem, csak elszúrták, tehát képzelheted mennyire nehéz lépés volt.


A párom először kinevetett, hogy szeretnék, de csak azért, mert szerinte így is gyönyörű vagyok és nincs szükségem fogszabályzóra. Aztán megértette, hogy nekem ez mennyire fontos, és feszengve érzem magam amint előkerül a fényképező, ezért támogat benne.


Néha a puszit nem szereti, ha bizonyos módon tartom a számat, mert előfordul, hogy hozzáér véletlenül a fogszabihoz, de szólt és azóta jobban odafigyelek.


Őszintén mondom neked, hogy vegyél erőt magadon és szakíts vele. (És mielőtt jönnének az ellenzők, akkor ez nem az a dolog, amit meg kéne javítani..)

Minden máshoz is ez lesz a hozzáállása. Bármi komoly dolog jön, ő tovább áll mert hát most kicsit kellemetlen lesz egy darabig.

Hozzáteszem, semmiben nem zavar a fogszabályzó egyébként.

2013. máj. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem árultad el egyébként, hogy hány évesek vagytok és mióta vagytok együtt?
2013. máj. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
ő 13 én 14 és másfél hónapja..de magasabb mint én és van elég érett még mielőtt lebombáznátok,hogy juj fiatalabb az gáz
2013. máj. 12. 17:27
 15/20 anonim ***** válasza:

Jajj ez édes. :)

Túl fiatalok vagytok még, igazából egy 13 évesnek még megbocsátható ez, hiszen nem tudja mik a fontos értékek.


Mindenesetre szerintem keress egy másik fiút, aki jobban megért téged. :)

2013. máj. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
ez a baj,h nekem nem jönnek csak úgy a fiuk....sokak szeritn vagyok nagyon szép..de hát vitatnám...minden esetre nehezen találok magamnak fiut..:/
2013. máj. 12. 17:33
 17/20 anonim ***** válasza:

14 éves vagy. bőven fogsz még találni magadhoz illő fiúkat! Csak azért ne maradj senkivel(később se), mert úgy érzed nem találnám mást. Mindig a boldogságod legyen a fő cél. És ha valakivel nem vagy boldog, akkor ne maradj meg mellette csak mert félsz egyedül maradsz.


A nővérem már menyasszony volt mikor szakítottak, és nagyon nehéz volt számára, mert sokat küzdöttek a kapcsolatért és nem sikerült rendbehozni. Mégse mert szakítani, mert attól félt, hogy 24 évesen már kifutott az időből és senkit nem fog találni. Bíztattam, hogy ne féljen ettől, megtalálja a boldogságát, csak nem az exe mellett.


Most 27 éves és házas. Boldogabb mint valaha.


Persze te még nagyon fiatal vagy, nyilván nincs tervben a közeljövőben esküvő, vagy ilyesmi, mindesetre lásd, hogy sosem késő.

2013. máj. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
nem azért vagyok mellette mert félek egyedül maradni..így se maradnék bizonyos téren..bartaim,szüleim,tesoim...de én szeretem ezért nem tudok vele szakítani és ő is szeret csak utálja a fogszabot
2013. máj. 12. 17:43
 19/20 anonim ***** válasza:
Akkor tégy úgy, ahogy jónak látod. Aztán majd később kiderül, hogy jó döntés volt e. :)
2013. máj. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
azt hiszem ez lesz a legjobb,de köszönök minden kommentet:D
2013. máj. 12. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!