Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt mar valakinek biszex baratnoje?

Figyelt kérdés
fiuk milyen erzes volt tudni?.. mivel alitolag szinte sekninek nem kizaro ok.. de ha az szoljatok! :D
2013. máj. 12. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Én beszélgettem nemrég egy pasival, akinek a barátnője biszex volt (nem divatleszbi, hanem tényleg biszex!). A pasik ilyenkor örülnek, hogy jujdejú, majd beveszik harmadiknak... hát rohadtul nem így történt, ellenben a nő pár havonta eltűnt néhány hétre, mondván, hogy beleszeretett egy nőbe, és vele akar lenni.
2013. máj. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a haveromé az

izgalmas amikor ketten nyomulnak egy csajra

2013. máj. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
volt és jo volt meg vicces poénkodni arról g csajjal megcsalhatsz de mikor memegtörtént sz.r érzés volt... de utólag már nem zavar csak hirtelen ért
2013. máj. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem tudom miert gondolnak egybol 3masra.... egy kapcsolatban megcsalas mindketo.. ha pasival ha csajjal..
2013. máj. 12. 17:24
 5/5 anonim válasza:
2013. máj. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!