Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lesz így a kapcsolatunkkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emi 79 kérdése:

Mi lesz így a kapcsolatunkkal?

Figyelt kérdés
Ismerkedem egy sráccal 2 hónapja.Eddig minden jól alakult már a közös jövőt terveztük de hirtelen megváltozott a viselkedése úgy tűnik mintha nem érdekelném már.Se a telefont nem veszi fel se üzimre nem válaszol.Hozzáteszem én nem tettem semmi olyat amiért haragudhatna rám.De nem tudom hányadán állunk mert semmit se mond.Szerintetek mi lehet?
2013. máj. 12. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyanezt csinálta pár hónapja velem egy srác 2,5 hónap után, mire 5 nap után e-mailben megírta, hogy ennyi volt. Szerintem menekül, mert korainak tartotta a közös jövő tervezését 2 hónap után. 30N
2013. máj. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy talált mást.. :/
2013. máj. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2 hónapja, és már közös jövőt terveztétek? :D

Szerintem belegondolt, hogy ennek nincs sok értelme...

2013. máj. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért gondoljátok hogy minden a tervek szerint fog bekövetkezni?Ez naivitás.Tovább kell lépni.
2013. máj. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem feküdtél le vele a 2 hónap alatt
2013. máj. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem történt semmi puszikon kívül mert ő még nem akarta.Bár egyszer mondta hogy szeret.És éreztem is egy ideig hogy így van mert látszott a viselkedésén.De valami megváltozott.Az a hélyzet hogy az elején mikor összejöttünk még volt neki kapcsolata egy 20évvel idősebb nővel akit szeretett de a nő kihasználta.Erről a kapcsiról csak az első talink után egy héttel beszélt.És elmondta hogy nem tudja hogyan tovább mert szereti még és időt kért tőlem.Erre nemsokra rá megkeresett hogy szakítottak és talizzunk.Minden szuperül alakult annak ellenére hogy sokat emlegette a volt nőjét.De jól éreztük magunkat együtt állandóan ölelt puszilt dicsért.És gyereket tervezett velem.
2013. máj. 13. 07:06
 7/7 DukePool ***** válasza:
Vedd észre, nem akar veled lenni, csak túl mulya hogy bevallja, mert fél, vagy szégyenlős, vagy tele van kisebbségi érzésekkel ezért töm idősebb bringát, esetleg túlzott anya komplexusa van. Lekoccolt. Ennyi, lépj tovább, ha nyomulsz még rá csak még jobban magad ellen hangolod. Azért az hogy 2 hónap alatt egyszer sem húzott meg az azért elég gáz. Én ha egy csajt nem tudtam letolni, közös jövő tervezgetés meg ilyen butaságok nélkül 1 héten belül az dobva lett, de átlag 2-3 nap és eldobták mind a bugyijukat. Ha a pasid nem pasi, akkor gondoskodik rólad a kezdetekben ahogyan kell, ha nem akkor vagy nem áll neki a zászló ha meglát (volt már nálam is ilyen, ott feküdt a buksza előttem meztelen, oszt inkább mondtam neki hogy öltözzön, mert semmi nem mozdult meg bennem), ez nem ciki ez kémia.
2013. júl. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!