Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes próbálkozni?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki most tetszik és alakulnak vele a dolgok de kétségeim vannak.Nagyon fiatal még épp hogy kimondhatjuk hogy talán már lehet egy kapcsolata és az a baj ez a tudatlanság látszik rajta.


Úgy alkot véleményeket bizonyos dolgokról hogy semmit nem tud róluk.Csaj kijelenti és köztük van is olyan ami egyátalán nem csak annyiból áll hogy tetszik hanem az egésznek történelmi erkölcsi társadalmi tényezője van.


Elképesztően feltud ilyenekkel idegesíteni persze nem kiabálok vele meg semmi nem látszik rajta de néha már inkább mondom hogy hagyjuk az egészet.Meg ha van egy dolog akkor csak az ő szemlélete helyes mindenki más egy idióta barom.


Gondolom kinövi majd azaz remélem de így érdemes próbálkozni vagy hagyjam a fenébe.Egyébként tetszik és ettől eltekintve okos aranyos csaj csak sok mindenről nem tud semmi.(Igen tudom ez így ellent mondás.Iskolai teljesítménye alapján mondom hogy okos)


2013. máj. 12. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem értem:D

Vagy egy okos lány, aki makacs és túlgondolja a dolgokat, ezért ha csak a végeredményt mondja ki az hülyén hangzik és logikátlannak.

Vagy egy buta kislány és nem akarod beismerni hogy a saját kis világában él-

Nem tudom melyik, de egyiket sem növi ki egyhamar, az tuti:D

2013. máj. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 dyro95 ***** válasza:
Ha eleve nem vagy róla pozitív véleménnyel, és ilyeneken gondolkozol, akkor semmi értelme összejönnöd vele. Ha összejöttök csak még sokkal több hibát fogsz észrevenni benne, és nem leszel boldog vele, hagyd a fenébe, nem éri meg.
2013. máj. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Iskolában amit megtanítanak neki azt tudja vágja de a világ nagy dolgait amit egyé helyről kéne megtanulni nem és úgy jelent ki dolgokat hogy semmit nem tud az egészről ami elképesztően idegesít ...
2013. máj. 12. 22:16
 4/7 A kérdező kommentje:
De ez tényleg csak tapasztalatlanságából adódik és fiatalságából.Azt mondjátok nem fogja kinőni ? Mert egyenlőre csak ez az egy dolog aggaszt
2013. máj. 12. 22:17
 5/7 anonim ***** válasza:

Hány éves?

''A világ nagy dolgairól'' kell hogy véleménye pegyen valakinek szerintem. Ha tetszik valami nem az fog érdekelni hogy hogyan oszt/szoroz vagy hogy tudja-e az emberi szervezt részeit. Sokkal fontosabb az, ahogy hozzááll a fontos dolgokhoz, ahogy véleményt alkot. És amit a másik válaszoló is mondott nagyon jó, ha már most ezt gondolod róla, nem biztos hogy sok értelme van.

2013. máj. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat a hibákért:(
2013. máj. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is így vélem kedves utolsó.Szerintem akkor nincs értelme folytatni.Vannak még lányok :) Köszönöm a válaszokat :)
2013. máj. 12. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!