Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 19 éves embernek hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 19 éves embernek hosszú távú kapcsolat kellene inkább vagy kalandok? Hogyan vélekedtek erről?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok, 2,5 éve van barátnőm és jól megvagyunk, de nagyon sokat gondolkozom azon, hogy vajon ez így a jó vagy jobb lenne sokkal több emberrel megismerkednem és flörtölnöm?

Soha nem csaltuk meg egymás és nem is áll szándékomban, de gondolkozok nagyon azon, hogy szakítok vele, hogy a másik felemet éljem!


Ti hogyan gondoljátok?


2013. máj. 12. 22:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
ennyire nem ismered magad?
2013. máj. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szia!Nincs előírva,hogy mit csinálj. 13 éves korom óta vagyunk együtt a párommal, ma 21 vagyok,9 év van köztünk..Köszönjük szépen nagyon jó a kapcsolatunk. Hazudnék,ha azt mondanám,hogy nem kalandoztak a gondolataim,olyanokról, mint neked,szerintem ez természetes. Mondjuk én mindig is olyan nő voltam,aki a bulizást és a pasizást a legutolsó sorra tettem,szóval én nagyon boldog vagyok a jelenlegi kapcsolatomban. Tanácsolni azt tudom neked,hogy tedd azt amit helyesnek tartasz,élj úgy ahogy szeretnél,és mindezekhez sok sikert,és boldogságot kívánok neked!!:):)
2013. máj. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Kedves kilences!:)

Nem igazán tudom, hogy mi alapján mondasz engem r*bancnak, mivel úgy tudom hogy ahoz legalább egy kapcsolat kellet volna. Bocs hogy igényes vagyok, és nem állok le s*ggfejekkel;) Ha fent vagy egy ideje, akkor már te is észrevehetted hogy az oldal tele van olyan embere kérdéseivel akik undorítóbbnál undorítóbb dolgokat művelnek a párjukkal. Nincs kivétel. A mai társadalomban mindenki bunkó, akarva/akaratlanul.

2013. máj. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ha megetszik egy lány, és lepkék röpködnek a hasadban, akkor járj vele/küzdj érte. Ha nem jön össze épp egy ilyen szép dolog, akkor élvezd az egyéjszakás kalandot, mikor lehetőséged van rá. Csak védekezz, óvszerrel, mert nem lenne jó dolog az "első igazi nagy szerelmedet" egy jó kis szifilisszel meglepni. Én ezt mondanám egy korodbelinek.

Konkrét vélemény: Nem vagy szerelmes, nem akarsz már a barátnőddel lenni. Én a helyedben szakítanék vele, mindkettőtöknek lenne lehetősége a boldogságra.

Te kalandozhatnál, ő meg újra stabil kapcsolatra találhatna, már ha azt szeretné.

2013. máj. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha már azon filózol, hogy egy kis kalandért kidobd a barátnőd, akkor ott már nem hiszem van min gondolkodni...
2013. máj. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak beijedtél. Szerintem várj vele még.
2013. máj. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

20 éves vagyok és három és fél éves kapcsolatom van. A barátom 18 éves, tehát fiatalabb nálad és hosszabb ideje van kapcsolatban, és úgy tűnik, elégedett a helyzetével.

Viszont ha ez felmerül benned olyannyira, hogy emiatt feltedd ezt a kérdést, akkor talán tényleg jó lenne néhány futó kaland. És vagy rájönnél, hogy jobb, és nem kell a flört meg a csajok, vagy rájönnél, hogy jobb volt a barátnőddel egy állandó kapcsolatban.

2013. máj. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!