Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem meg akar halni, miattam. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Szakítottam a barátommal 3 hete, 2 és fél éven keresztül voltunk együtt. Néha találkozunk, mert azt mondja nem bírja nélkülem és folyton megsajnálom. Mindig mondom neki hogy nem fogunk összejönni újra, ne is reménykedjen. De azt mondja h egyre rosszabb neki nélkülem, és gyakran mondja azt is, h meg akar halni, mert nélkülem nincs értelme az életének. Már az öngyilkosságot is mondta többször is. Nagyon rossz ez nekem, mert nagyon sajnálom és szeretem még emberileg. Összejönni nem fogok vele. Mit kéne tennem? Tűnjek el az életéből? De félek,h akkor tényleg nem fogja bírni,mert ha elveszik minden reménye akkor úgy fogja érezni,h nincs értelme már tényleg élnie. Folyton mondom neki h még fiatal,talál majd mást meg stb, de nem érdekli. Mit tehetnék még?

20/L


2013. máj. 13. 01:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerezz neki egy pszichológus címet.
2013. máj. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Tényleg sokat segítettetek! :) Ki kell lépnem az életéből amennyire lehet. Egyébként előttem is voltak lelki gondjai, a családja miatt. Előttem is gyakran megfordult a fejében az öngyilkosság. Mikor rám talált, akkor kapott egy újabb esélyt az élettől hogy szebbé váljon, de most engem is elveszített, úgyhogy újra a padlón van. Sok mindenen keresztül ment már, megértem hogy ki van készülve, de sajnos nem tudok rajta segíteni... Mondtam neki, hogy tűzzön ki maga elé új életcélt, hogy érezze, h van értelme az életének, de nem akar mást célt, csak engem. Tényleg nincs más megoldás, mint kilépni az életéből...:(
2013. máj. 13. 13:02
 13/14 anonim válasza:

énis ilyen helyzetbe kerültem.. légyszi eltudnád mondani, mi történt ezután? :(

előre is köszönöm! ><

2013. júl. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Azóta én megszakítottam vele a kapcsolatot. Írtam neki egy levelet,hogy ez kell ahhoz,hogy tovább tudjon lépni,és később ha túl tette magát rajtam,akkor esetleg lehetünk barátok.

Szerencsére mellette vannak a barátjai,és folyton programokat szerveznek,így nincs ideje nagyon rám gondolni. Azóta helyre állította az életét. Dolgozik,sportol,bulizik,stb. Szóval megvan nélkülem. Az meg már egy másik dolog,h állítólag miattam sportol,és miattam változik,hátha egyszer visszakap. Tehát reménykedik,de emellett csajozik is,úgyhogy nem féltem már.:)

Többen is mondták már szakításkor,hogy nem szabadna vele tartanom a kapcsolatot most egy darabig,de nem hittem el...pedig így van! Én csak azt tudom tanácsolni,h nem beszélj vele semmilyen formában egy ideig,amíg túl nem teszi magát rajtad. Nehéz,nekem is hiányzik a barátsága,a társasága,de meg kell tenni,érte.

2013. júl. 8. 10:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!