Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/Nők! Ti hogy kezelitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Ti hogy kezelitek a nagyobb vitákat?

Figyelt kérdés

Ti mit csináltak, ha nagyon összevesztek? Elmentek otthonról, addig kiabáltok, míg nektek nem lesz igazatok vagy higgadtan csitítgattok?

Én mondjuk nem nagyon tudok mit kezdeni a vitáknál, mert nálunk a vitákat a párom irányítja, majd miután elmondta amit akar elmegy és csak órákkal később jön vissza, de akkor már higgadtan.

Nálatok ez hogy megy?



2013. máj. 13. 09:39
 1/2 ivilicious ***** válasza:

sajnos barátom mindig ordibál és azt mondja,h kussoljak, ő a főnök, ő az idősebb,én egy taknyos vagyok. meg mindig az van,h elvileg én kezdem,pedig nem :D

elég rossz,h nem tudom kitölteni a mérgem és kussba kell lennem, szóval kiugrok a kertbe egy cigire vagy kibőgöm magam a fürdőszobába..vagy elkezdek takarítani értelmetlenül :) és ez az enyhébb,normáis dolgok, mivel borderline szindrómás vagyok

néha van olyan,h elmegy barátom is egy körre,de nagyon ritka

2013. máj. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nálunk is ő a főnök, én vagyok a fiatalabb. Sosem kér meg, hogy kussoljak, de annyira mondja a magáét, hogy nem jutok szóhoz:D Nem kiabál, hanem olyankor van egy idegesítő hanglejtése, de ami durvább, az a szeme. Szinte teljesen más, mikor veszekszünk, sokkal mélyebben néz az én szemembe és azzal is próbál győzködni. Aztán lelép majd mikor visszajön békülés és nyugi van.
2013. máj. 13. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!