Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kívánja a feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kívánja a feleségem a szexet?

Figyelt kérdés

30 évesek vagyunk, 1 éve házasok és épp babát próbálunk összehozni. Az a helyzet, hogy a feleségem elég ritkán kívánja a szexet, rendszerint heti egyszer vagy kétszer (persze azért előfordultak már több napon át rendszeres akciók :)). Ugyanakkor a babát ő is, én is nagyon szeretnénk, de hát szex nélkül ugye nemigen jön össze az ilyesmi. Attól a paradox helyzettől szenvedek, hogy ritkán van szex (férfiként pedig ez elég fontos nekem - szerintem nem kirívó módon), viszont amikor hó végén kiderül, hogy most sem jött össze a baba, a feleségem mindig maga alá zuhan egy időre.


A teljes történethez hozzátartozik, hogy én voltam neki az első, ezért arra gondolok - olvastam erről -, hogy akik nemrég óta élnek szexuális életet (nála ez 3 év), nem hiányolják annyira, ezért nem kezdeményeznek túl sokszor. Talán nekem kéne többet? Kudarckerülő típus vagyok, tehát ha egy kicsit is úgy látom, hogy nincs kedve, meg sem próbálkozom. Lehet, hogy itt követek el egy hibát, picit rámenősebbnek kéne lennem. Másik ötletem, hogy talán túl egysíkúak az együttléteink és kicsit belefásultunk mindketten. Tudom, új pózok, helyszínek, stb... Vagy a saját kedvetlenségemet vetítem ki rá...?


Írhatnátok, hogy alkalmazzuk a számolós módszert és időzítsük az ovuláció idejére az együttléteket, de ennek ellene vagyunk mindketten, mert egyrészt mi van, ha pont akkor vagyunk a legfáradtabbak, másrészt esélyes, hogy rágörcsölünk: ha pont akkor nincs szex, megint nem lesz gyerkőc, ajaj. :)


Szóval mivel napokig arra várok, hogy szeretkezzünk, egyre feszültebb vagyok szexuálisan (férfiaknál felgyülemlik az "energia"), ugyanakkor nem akarok önkielégítést végezni, mert az kvázi "elpocsékolt" lehetőség. :) Arról nem beszélve, hogy ilyenkor természetszerűleg lecsökken a szexuális energiám és persze a spermának is idő kell, amíg újratermelődik. Több spermium ugye nagyobb esély a teherbeesésre...


Ötletek?


2009. okt. 1. 09:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem írtad, hogy mindig ilyen volt-e a feleséged, vagy azóta alakult-e ki nála, mióta babát szeretnétek? Lehet, hogy a kudarc élmény hatására alakultak ki benne ezek a dolgok, hogy "ebben a hónapban sem sikerült". Vagy nem lehet? Régóta próbálkoztok?
2009. okt. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

Szia!A feleségedet nem kérdezted erről,hogy miért kívánja ritkán a szexet?Amúgy meg lehet,hogy ő egyszerűen ilyen tipusú ember,aki nem szeret annyira sűrűn szexelni.Nekem is volt hozzá hasonló párom,de én nem bírtam sokáig vele,mert a napi egyre igényem van.Ettől ő nem rossz ember,csak egyszerűen más.

Az ovulációt figyelemmel lehet követni ezen az oldalon.: [link]

Nagyon jó!Én is ezt használom.Napra pontosan láttam,mikor van ovulációm.Vettem egy ovulációs tesztet,azzal is megnéztem aznap és bejött.Sok sikert a babaprojekthez.

2009. okt. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden választ leírtál,tudod a megoldásokat! Akkor? Talán félre kéne tenni egy időre a babaprojektet és szerelmeskedjetek csak úgy a szex örömére! Amikor én 11év után lemondtam lélekben is a babáról , 4!hónap múlva terhes lettem ! :) 3 gyermekünk lett! :):):)
2009. okt. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
hát elöször is üljetek le beszélni!!és ne egyből essetek egymásnak ha sexre kerülne a sor.izgassátok egymást és legyél vele kedves..és érezze a törődést..és ezek ne csak olyan szokványos esték legyenek..csak egymásra figyeljetek és semmimásra!!ha látja rajtad hogy nem csak az kell hogy együtt legyetek hanem foglalkoztok is egymással akkor több kedve lesz majd meglátod...és ne csak akkor kényeztesd amikor le akarsz vele feküdni..esténként egy-egy masszázs belefér nem?attol te is ellazulsz meg ő is..és ha nyugodtak vagytok akkor könnyebb lesz!!és a baba is fog sikerülni hidd el.....sok sikert...
2009. okt. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Ne beszélj, hanem cselekedj! Ha nem kívánja, hát ébreszd fel a kíváncsiságát!
2009. okt. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%

Kedves kérdező!

Sajnos nem vagy egyedüül ezzel, az én feleségem sem nagyon kívánja, szinte állandóan úgy kell kierőszakolni tőle a szexet, és emiatt már a váláson jár a fejem. (Nekünk mondjuk elsőre összejöütt mind a két gyerek.)

Hidd el, tapasztalatból mondom, hogy ha már most ennyire nem akarja, akkor a baba megszületését követően méginkább nem fogja akarni és te baromi nagy szarban leszel. Tönkre fog menni a házasságotok úgy, hogy még gyerek is van. Úgyhogy lehet, hogy jobban járnál, ha még a gyerek előtt szakítanál az asszonnyal és elküldenéd apácazárdába, mert ott nem kell szexelnie.

2009. okt. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Utolsónak---> lehet h azért mert megkapja máshol:P
2009. okt. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen, valószínűleg az az oka, hogy mindketten rágörcsöltünk... Nagyon érezzük, hogy 30 évesek vagyunk (az idősebbek most mosolyognak :)) és ez az a kor, amely után a nőnek egyre kockázatosabb és nehezebb a teherbeesés. Ráadásul rizikófaktor is van jócskán (belső, szervi problémák).


A kiábrándult úrnak: sajnálom, hogy idáig jutottatok, de épp azon vagyok, hogy nálunk ez ne történjen meg. Biztos, hogy nem fogom ilyen könnyen eltemetni a házasságomat, inkább megoldom a problémát. :)


Köszönöm az eddigieket, hasznosak voltak, de várom a további kommenteket is!

2009. okt. 1. 16:47
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja és a legelső kommentre reagálva: fél éve próbálkozunk, ami még nem nagy idő (csak annak tűnik :)), tehát semmit nem adtunk fel, csak nem tudjuk, van-e más gond is a nem pont ovulációra eső együttléteken kívül (pl. neki ott vannak a már említett szervi problémái, én pedig gyakran kerékpározom, ami kicsit kinyírhatja az "állományt"). Az orvosok semmit nem csinálnak, amíg nem telik el 1 év próbálkozással.
2009. okt. 1. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!