Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gazdag lány, nagyon szegény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazdag lány, nagyon szegény fiú. Elveszi az önbecsülését, ha mindent a lány fizet?

Figyelt kérdés
Üditőt, fagylaltot, vacsorát. Ajándékot is mindkettőjüknek ő vesz. Jogos a fiú felháborodása, hogy nem kell neki semmi?
2012. szept. 17. 21:07
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Hát ez írtó ciki. Nekem nőkent is hülyen nezne ki, a srác meg nem csoda, ha rosszul erzi magát.
2012. szept. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%

a fiú szépen elmehetne dolgozni,és akkor nem is lenne olyan szegény..

menjen el melózni és akkor nincs min felháborodni

2012. szept. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
88%
én a béka segge alatt érezném magam ha velem ilyen történne
2012. szept. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Az ilyen kapcsolatok nem szoktak működni, egyszerűen nem lehet nem tudomást venni róla, a túl nagy társadalmi különbségek sosem jók.
2012. szept. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Hát én nekem az a tapasztalatom, hogy ha nővel vagyok, folyton mindent én fizetek, és a sokszorosát (de nagyon sokszorosát) költöm a csajra, mint ő énrám. A változatosság kedvéért szívesen kipróbálnám, milyen lenne, ha egyszer végre fordítva lenne...
2012. szept. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Mi ketten egymásra költjük a pénzünket...én pl:pizzára ő motorosra vagy fordítva...
2012. szept. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

ez az, ezt neveli belénk a mai világ, és még erősítsük is?


én erre azt mondom neked, hogy a francokat! ha szeretitek egymást, akkor a szerelem úgysem ismer határokat, de ha a fiút ez zavarja, annyit tudsz tenni, hogy kevesebb pénzfüggő programot találjatok ki, vagy hagyd, hogy ő fizessen, ha nagyon akar

2012. szept. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én ha nagyon szegény lenne a barátom akkor nem mennék vele olyan helyekre és nem tartanék igényt olyan dolgokra amiket nem engedhet meg magának, slussz.
2012. szept. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
36%

Ha a fiu szegenyebb a csajnal akkor ugyis szakitani fognak!

Szerintem hulyeseg ez a csjnaljatok nem penzfuggo programot! Ja, az kb setaljatok a hidon. De komolyan. Barcsak ti csajok azt mondanatok hogy szivesen setalnatok az erdoben mint a futott butikokban. Na mindegy, valahol a pasik rontjak el a csajokat! Meg mindig ugy erezzuk hogy ha mi ezt nem adjuk meg, akkor jon egy masik srac es majd megadja. Szerintem az a normalis ha a csaj es a srac is egyforman koltenek egymasra...

2012. dec. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%

Hm hát nem tudom hányan élték át a helyzetet... Könnyű mondani, hogy ha szeretik egymást...


Azért nem jó olyan pasival együtt lenni, akivel bármihez lenne kedvem, ha pénzbe kerül, már nem tehetjük meg, mert neki nem telik rá... és elnézést de senki nem akar hosszú távon a párja helyett fizetni mindent. Még azt is kétségbe vonja ez, hogy a pasi mennyire tiszteli a lányt, ha ezt megengedi neki. :(

Pedig azért néha pár program jól jön, és igen, néha pénzbe kerül. (koncert, uszoda, kiállítás...teljesen mindennapi dolgok egy átlagembernek, és ezt nem teheti a párjával..) Ez eléggé betehet egy kapcsolatnak. A nő úgy érzi, hogy vagy mindent ő áll, vagy nem csinálhatja amit szeretne, a párjával...

Szívás.

2013. jan. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!