Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan sikerült elfelejtened...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan sikerült elfelejtened azt a személyt, akivel úgy érezted, hogy leélnéd az egész életedet?

Figyelt kérdés

2013. máj. 13. 19:08
1 2
 1/13 anonim válasza:
idővel elmúlanak az érzelmek :)..
2013. máj. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
még mindig sehogy!
2013. máj. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen személyt sosem felejtjük el.
2013. máj. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2013. máj. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az ember túlteszi magát rajta. Elfelejteni nem lehet de tüllehet lenni rajta.
2013. máj. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Eddig még minden barátnőmet el tudtam felejteni, vagyis abszolút nincsenek a napi/heti/havi gondolataimban, kivétel ez alól kábé 2-3 lány, akikkel nagyon szerettem volna összejönni, de valamiért nem sikerült. No, rájuk többet gondolok... :)
2013. máj. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én pl, megutáltam hiszen nagyon megváltozott és nem az volt akibe beleszerettem, néha gondolok rá de nem kéne még egyszer! örülök, hogy vége lett mert találtam nála ezerszer jobbat akit szeretek
2013. máj. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
3 évig tetszett egy fiú, akivel sosem beszéltünk, csak látásból ismertük egymást. Én már azon is agyaltam, hogy hogy fognak kinézni a gyerekeink. Már túltettem magam rajta, más fiú tetszik, de ha azzal jönne, hogy járjunk (ami kizárt), akkor nem mennék bele, van rajta kívül rengeteg fiú. Még sírtam is utàna, mikor összejött egy lánnyal, de ma már nem zavar. 17/l
2013. máj. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
idővel túl lesz rajta az emberek, habár tény hogy felejteni nehéz. majd fog jönni valaki akivel legalább annyira jól fogod érezni magad.
2013. máj. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8/9-es... szóval volt egy pasi, akivel egyáltalán nem beszélték, mégis leendő gyerekeket képzeltél tőle? És ha próbálkozna, akkor nem adnál neki esélyt? Na, ez az érett gondolkozás!
2013. máj. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!