Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Egész este sirtam

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Egész este sirtam

Figyelt kérdés

Rosszul viselem ha a barátom más lányokkal olyan jól el van. Különösen a legjobb barátnőmmel annyira jól megvannak hogy az nem igaz. Az osztálykiránduláson a barátom kb leszart hogy mi van velem folyton a barátnőm körül sündörgött nevetgéltek meg mimden amikor odamentem néha akkor a barátnőm oltogatni kwzdett amin aztán nevettek meg mindenhova ketten együtt mentek

ezt annyira rosszul esett látni

mert velem kellett volna lennie

ehelyett nqgy ivben kerültek

:(

Féltékeny vagyok mert máskor is a barátnőm folyton a barátom után rohangászik hogy segitsen neki meg beszélgessen vele

meg a barátom mindig emlegeti amikor együtt vagyunk

hogy igy az xy ugy az xy

Meg mindig hozzá hasonlitgat ami nagyon idegesit

:'(

Meg jobban örül hogy a barátnőm összejött valakivel mint nekünk

pl hogy régebben ő is meg xy is szomorú volt gondolja hogy én is (?!?!) aztán most mindenki boldog

:(

Légyszives segitsetek

mar nem tudom mit gondoljak

annyit sirtam a kirándulás után

Mit tegyek


2013. máj. 4. 03:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Beszélni kéne erről velük is,külön-külön.
2013. máj. 4. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

Sírsz egy köcsög miatt,nem tudlak sajnálni


Akkor minek vagy vele? "Mert szeretem" Hát akkor szeresd b*zd ki ne pedig itt rinyáljál

2013. máj. 4. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Nékem ha barinőm lenne, nem szarnám így le. A srác bunkó volt nagyon, ez tény, de azt se mondhatod, hogy "kapja be", mert akkor meg ott lenne hogy hisztis vagy satöbbi. Jegyezd meg hogy bántott, hogy nem foglalkozott veled, de a barátnőd ne hozd ebbe bele, csak annyit, hogy nem foglalkozott veled. Ha nem érti meg, akkor kőből van a srác. (A barátnőnek meg max annyit hogy fájt a sértés, de ne kösd őket össze, mert abból csak a féltékenység lesz, amiből soha nem sül ki semmi jó).
2013. máj. 4. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Légy erős kislány, és szállj ki a kapcsolatból.
2013. máj. 4. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a ti kapcsolatotokat már nem a szerelem tartja össze. Jól sírd ki magadat, aztán vegyél egy mély levegőt és józanul gondold végig. Van ennek értelme?
2013. máj. 4. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy a kiránduláson, mikor csatlakoztál hozzájuk, mindig savanyú arcot vágtál, mint akinek húzzák a fogát? Nem lehet, hogy mikor "oltogattak", csak neked tűnt annak, mert rossz kedved volt? Valójában pedig téged akartak jobb kedvre deríteni, csak mivel látták, hogy nem megy, inkább magadra hagytak duzzogni?

"mert velem kellett volna lennie" - egy kapcsolat nem így működik. "Vele vagyok, mert kedves, vele vagyok, mert JÓL ÉRZEM MAGAM VELE!" A barátnőd biztosan jó fej, vicces, és szórakoztató, jó a társaságában lenni, ami persze nem azt jelenti, hogy szerelmes belé, vagy ő kellene. Te féltékenykedsz, valószínűleg duzzogsz és hisztizel. Ez mind negatív. Lazíts egy kicsit, és meglátod minden jóra fordul. Ha viszont így folytatod, el fogod veszíteni, és nem az Ő, és nem a barátnőd hibájából, Te leszel az oka.

2013. máj. 4. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én leülnék mindkettőjükkel egy kis beszélgetésre. Elmondanám, hogy nekem rosszul esik az, amit leírtál.

Különösen a barátnődtől. Nem!, Nem csak a barátnődtől, hanem mindkettőjüktől. És mondják el, mi a helyzet. És ha nem viselkednek úgy, ahogy egy fiúnak kell a partnerével, és egy lánynak a barátnőjével, akkor köszönöm, nem kell a barátság és a kapcsolat sem. Tudni kell szakítani. Az élet ilyeneket is feldob néha, sajnos!

2013. máj. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Már nem azért de én sokkal életvidámabb vagyok mint xy

ja de akkor meg megvigasztalni akarta...

Tökmimdegy igyis ugyis féltékeny vagyok

Csak xy ad erre okot

Senki mástól nem kapok idegbajt ha a barátommal van csak tőle

2013. máj. 4. 11:40
 9/9 anonim ***** válasza:

Ja, ilyen "barátnőm" volt nekem is. Be akarta bizonyítani (főleg magának), hogy ő jobb nő.. és ezt azzal akarta elérni, hogy mindig jó pofizott az aktuális barátaimmal.

Az a gond, hogy ha rafkós a csaj, és reklamálsz, könnyen Te kerülhetsz ki vesztesen a dologból... lehet, hogy várja is, hogy mikor akadsz már ki, hogy beégethessen, kitárgyalhasson a pasiddal, hogy mennyire nem vagy normális, hogy épp rá vagy féltékeny..

2013. máj. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!