Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy nap rámírt egy fiú hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nap rámírt egy fiú hogy nagyon tetszem neki és én nagyon örültem. Végül megkérdezte hogy járunk, igennel feleltem. Másnap nem éreztem jól magam az egész miatt így azt mondtam hogy bocsi mégsem. Azután már majdhogynem undorodtam tőle. Miért?

Figyelt kérdés
Nekem is tetszett,lány,fiú,járás

#fiú #lány #szerelem #Tetszett nekem
2013. máj. 3. 06:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

hány évesek vagytok?

Mióta megy ez facebookon keresztül?

Miért gondoltad meg magad?

2013. máj. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Elég gáz, hogy ezt facebookon kellett megírnia...Hol tart ez a mai generáció o.O
2013. máj. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Elég gáz, hogy valaki facebookon kérdezi meg, hogy akarsz-e járni vele és te még igent is mondasz. A kapcsolat is csak facebook kapcsolat lett volna vagy mi? Ha annyira járni akar veled menjen oda élőbe és akkor mondja, te meg jobban el tudod dönteni úgy, hogy mit akarsz, mint facebookon keresztül a boldogság hevében.

Arra nem tudom a választ, hogy miért undorodsz tőle, mert ha nem adott rá okot, akkor ez elég hülye érzés xd

2013. máj. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A facebookos dolgokról annyit, hogy a barátom meg én is ott "jöttünk össze", mármint ott írta, hogy tetszem neki, de így külön nem volt kinyilvánítva, hogy "járunk?-jó, járjunk". Lassan másfél éve vagyunk együtt, és miután összejöttünk, kb 1 hónappal később egyikünk sem lép fel oda valami sokszor, tehát nem ott éljük az életünket, hanem élőben...

De kérdező, ha neked is tetszett, akkor miért mondtad, hogy mégsem? Nem lehet, hogy nem volt időd sem gondolkozni, csak annyira szerettél volna egy kapcsolatot, hogy rögtön rámondtad, hogy igen?! Szerintem túl gyors volt ez neked, nem kellett volna a fiúnak ilyen gyorsan kérdeznie. Elvégre ha aznap kérdezte meg, amikor csak rád írt, az nagyon rövid idő. Remélem nem úgy zajlott, hogy "Szia, nagyon tetszel, járunk? - Igen!". Mert akkor tényleg jogos a "hová tart ez a világ" kérdés..

2013. máj. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
3. vagyok. Azzal szerintem nincs gond, hogy facebookon mondta neki, hogy tetszik, mert ott meglehet ismerkedni, de az ha már facebookon kérdezi meg, hogy járnak-e kicsit gáz. Ez olyan, mint telefonon szakítani kb.
2013. máj. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én is így vagyok, elvesztettem az eszem és egy napig, egy osztálytársammal jártam, hazametem rosszul elnyomottságot éreztem, 2 napig bírtam , még a pasijával is szakított, úgy becéztük egymást én az én cicám ő meg az én kis farkasom , nagyon efajult a dolog, és szakítottam vele -.- , zárt szerelem volt, nem hiányzik!!!! Ja és én fiú vagyok 11 éves úgyhogy :D éreztem már ilyet, és ez egy erdőben volt egy kis erdősparkban.

- a kérdésedre a válasz, elnyomottságot éreztél nem érezted jól magad, miért? azért, mert a szíved mélyén nem szeretted , csak elvesztetted az eszed mint én sajnos mindenkinek vannak ilyen dolgok, felejtsed el, jobb lesz :D hidd el én már tudom milyen

2013. máj. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2013. máj. 3. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!