Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akarhat apám? El válna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat apám? El válna szerintetek?

Figyelt kérdés

44 éves, 20 éve házas anyámmal. Eddig szerintem elég jól elvoltak, nem voltak olyan súlyos veszekedések. Szerintem elég jól összeillenek. Az utóbbi időben viszont fater feltűnően sok időt tölt a facebookon. Bele is néztm a fiókjába és egy volt csajával vette fel a kapcsolatot, aki nemrég vált el, nincs munkája és a szüleivel él 42 évesen... Már tudtommal le is feküdtek. Én jelen pillanatban legszívesebben lerúgnám fater fejét. A nagyapám (fater faterja) ugyan ezt csinálta, apám 20 körül járt mikor elváltak, s hangoztatta is hogy ő nem tenne ilyet. Azt tudni kell, hogy mezőgazdaságból élünk, s ha szét menne a család, egyik fél se tudna megélni, fater főleg nem. És abban is biztos lehet, hogy ha elválnak, én és az öcsém is soha többet nem fog szóbaállni vele. Szerintetek merne ilyet kockáztatni?


UI.: kib@szott faszbuk!


2013. máj. 14. 15:59
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
20f
2013. máj. 14. 16:00
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólván eddig a párkapcsolatok terén valahogy többet ártott mintsem használt a faccbuk.
2013. máj. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
41%
nem a Facebook a hibás, amiért apád ilyen
2013. máj. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
41%
Ja a facebook tehet arról, hogy apád nőknek írogatt. Ez kb olyan mintha az autóbalesetekért az autó lenne a felelős és nem az aki vezeti.
2013. máj. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ti aztán kiszűrtétek a lényeget bassszki!
2013. máj. 14. 16:05
 6/19 anonim ***** válasza:

a férfiaknak - általában akik kapcsolatban élnek más jó ideje - kb 40 körül jön a kapuzárási pánik, itt bármi lehet ( fb, szex, játékszenvedély, pia, szórakozás stb. )

a férjem is ezt kezdte, nézd lehet bírni, de sajnos mindenkinél más az intervallum, valakinél előbb, valakinél később ér ez véget, hát én bírtam várni 3 évet, de az ember teljesen tönkre megy ebben, nagyon megviseli a másik felet,

ez anyukádon múlik, ezt mennyire fogja tolerálni, remélem sikerül ezen átlendülni, N

2013. máj. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Skype:vvargadavid ***** válasza:
Mondd el anyád szülinapján versben :D
2013. máj. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Szóval szerinted anya is tuja hogy mit csinál?
2013. máj. 14. 16:08
 9/19 Skype:vvargadavid ***** válasza:
Ha másképp viselkedik akkor valószínűleg feltűnő lesz neki
2013. máj. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Igazad van, apád semmiről nem tehet a facebook a hibás. Látom falura is elért már a t-home.
2013. máj. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!