Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az nem probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az nem probléma ha a párom megdícsér más nőket is?

Figyelt kérdés

Megdícséri a lány ismerőseit, az én lány ismerőseim, anyukámat...

Igazából legbelül tudom,hogy ez kedvesség tőle és csak engem szeret meg engem is állandóan dícsér és velem tervezi a jövőjét de sokszor elbizonytalanodok,hogy biztos jó vagyok-e neki ha mást is megdícsér. A ti párotok is megdicsér más nőket? Titeket zavar?


2013. máj. 14. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
12%

Ja, tényleg az a legnormálisabb ha:


- Szia Feri, vettem egy új ruhát, ugye milyen jól festek benne? :)

- Bocsika, de nem dicsérhetlek, mert barátnőm van. Mostantól meg kell elégedned annyival, hogy.... bűűn rosszul festesz!


-_-"

2013. máj. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen ez természetes dolog.

Örülj annak hogy intelligens a barátod.

2013. máj. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy ilyen udvarias barátod van. Vigyázz, mert ha féltékenykedsz, elűzheted magadtól.
2013. máj. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
most komolyan, az anyádra féltékenykedsz?
2013. máj. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)


nem,nem vagyok féltékeny anyumra sőőt örülök neki,hogy a volt barátomhoz képest ő legalább értékeli a szüleim.

2013. máj. 14. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!