Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakításunk után más lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakításunk után más lánnyal volt, aztán meg engem akar. Milyen gondolkodás mód ez?

Figyelt kérdés
Szakításunk után pár héttel az exem lefeküdt egy lánnyal egy buli után (nem is beszélnek már, mert a lány elment más városba) ez történt egy szombati nap, hétfőn meg felkeresett hogy mennyire szeret és hogy ki szeretne békülni.. már majdnem megpuhított, de pár nap után megtudtam hogy más lánnyal volt, nagyon kiakadtam felhivtam és közöltem vele hogy tudok róla és engem hagyjon békén egy életre. ő letagadta az egészet ( pedig biztos forrásbol tudom) és azt mondta nem hagy békén mert szeret. Mi a véleményetek?
2013. máj. 14. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Férfi gondolkodás mód. Túl akart lépni, rájött hogy mégsem tud.
2013. máj. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát elég szemétség a részéről,szerintem küld el a francba
2013. máj. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
biztos jó volt veled a szex.
2013. máj. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Minden pasi ilyen. Kár hogy a Férfiak kezdenek kihallni.
2013. máj. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azóta keres minden nap. Ilyenkor jön rá, hogy megis szeret?
2013. máj. 14. 21:18
 6/8 anonim ***** válasza:
5 Ha szeretet volna nem döntött volna meg más libát.
2013. máj. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nem, nem szeret.

csak tesztelgeti, hol van nálad a határ.

ha elnézed, legközelebb majd hármasban nyomja, mert biztosban lesz a v@alaga

dobd ki, keress olyat aki tényleg szeret

2013. máj. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Szakításunk után pár héttel az exem lefeküdt egy lánnyal egy buli után..."

itt a lényeg... szakitás után... ha nem vagytok együtt miért ne feküdhetne le mással???????

Lehet ez kellett neki h rájöjjön h nem jó a szex érzelmek nélkül és téged szeret...

Ha akarsz adni esélyt adj ha nem ne, de ezt h a külön töltött idő alatt kivel feküdt le vagy kivel nem, ezen lovagolni se nem korrekt tőled, se nincs közöd hozzá végülis.

2013. máj. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!