Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet még valamit tenni, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még valamit tenni, vagy ez már veszett fejsze nyele?

Figyelt kérdés

Két hónappal ezelőtt flörtöltem egy sráccal, de utána annyira rosszul éreztem magam, hogy elmondtam mindent a barátomnak. Kiakadt, szakított, két napig a pokolban éreztem magam, adott még egy hónap esélyt, hogy bizonyítsak. Ma telt le az egy hónap. Tegnap pedig bejelentette, hogy ő már nem szeret és szakít. Nem vette észre rajtam, hogy én nagyon akarnék bizonyítani, neki a legfontosabb a bizalom és mivel az nincs meg, nem marad velem.


Kérdeztem tőle, hogy lehet egyik napról a másikra így kiszeretni belőlem. Tegnap reggel még szeretett, este már nem, azt mondta voltak ilyen hullámvölgyek, de két hónapja már nem az igazi :S


Van még esélyem? Sírva fekszek és sírva kelek. Két év után ilyen könnyen ki tud belőlem szeretni? Azt mondta max vonzalmat érez. Tényleg nem szeret már, vagy ez is csak egy hullámvölgy? Hagyjam most egy darabig vagy küzdjek?


SEGÍTSETEK! NAGYON KIVAGYOK


2013. máj. 15. 10:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha van barátod miért kezdesz el mással flörtölni ?..ezt soha nem értettem örülök ,hogy nő vagy meg ez kell neked de neked ,hogy esne ha a barátod hasonlóan cselekedne..

Annyiban igaza van ha ez meg akkor más is mehet hiába szereted stb..ember vagy te is kiakarsz próbálni új 'dolgokat' ha télleg szereted nem hagyod annyiban és futsz utána .Ezután 2x meggondolod mit csinálsz (:

2013. máj. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ha ez megy *

ui: Gondoltád télleg ..biztosan nem veszett ügy ! Csak bizonyítanod kell !

2013. máj. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

De most komolyan. Hogy bizonyítsak??


Tudom, így már utólag hogy nem kellett volna ezt tennem, hibáztam, nem becsültem meg, de megcsalás tényleg nem volt. Miután ez kiderült vagyis elmondtam, hogy úgymond bizonyítsak, letöröltem a pasit face-ről hogy véletlenül se beszéljünk, kitöröltem a telefonszámát és már suliban sem állok le vele.


Hogy kéne még bizonyítanom, adjatok tippeket. Hát vele vagyok vagyis voltam :S őt szeretem, nekem nem kell más.


Csak legutóbb mikor szakított még volt remény, mert akkor még azt mondta szeret, csak nem tud így velem maradni, hogy ezt csináltam de most. Most mit csináljak? már szeretni sem szeret :'(

2013. máj. 15. 10:52
 4/11 valaszado_lany ***** válasza:

1. Nem kell mindent elmondani - mindenki flortol es ez nem feltetlenul egy rossz dolog - vanak dolgok amiket megtartasz magadnak. Amit nem tudsz az nem faj. Pont ezert.

2. Ha 2 evig egyutt voltatok egy ilyen dolgot ha mar elmondtal akkor kacagni kellet volna rajta nem igy lereagalni, mert biztos h o is flortolt masokkal (amint mondtam ez nem feltetlenul egy rossz dolog, ha tovabb me tortenik semmi). Ha meg ilyen komolyan veszi azt jelenti h nagyon feltekeny es nagyon roviden fog teged ami egyaltalan nem egeszseges egy kapcsolatnak. Ha azt alitja h mar nem bizik benned akkor nincs mit tenned. Azert kene bizon benned mert te elmondtad neki, mikor magadnak is megtarthatad volna es nem tudta volna meg soha. Tehat oszinte voltal vele, pont ez a bizonyitek! Ha ezt o nem ertekeli akkor nem te vagy a hibas.

Szerintem ezt igy elmagyarazhatod neki h gondolkozon rajta h hol fog meg kapni egy olyan vkit aki oszinten meg egy ilyemit si bevall neki me hulyen erzi magat es utanna hagyad gondolkozon magaba. Ha szeret keresni fog, ha meg nem akko reg elmult neki a szerelem es nem ez az oka. Ez csk a kifogas volt h szakitson veled.

2013. máj. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
"veszett fejsze nyele"?!?!
2013. máj. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 sashaliness válasza:

Szerintem meg hibázni emberi dolog. Nem csókoltad meg a srácot,nem feküdtél le vele, nem csaltad meg effektíve a barátodat, "csak" flörtöltél. Egyszer el lehet nézni, én rosszabbakat is megbocsájtottam már.

A bizalom viszont tényleg törékeny dolog, és ha egyszer elvesztetted, akkor nagyon nagy szerelem kell ahhoz a barátod részéről, hogy újra megadja neked. Ha két év alatt a kapcsolatotok már esetleg ellaposodott, anélkül, hogy észrevettétek volna, akkor a flörtölésed csak egy utolsó lökés volt a szakítás felé.

A barátod nem egyik napról a másikra szeretett ki belőled, csak nem merte bevallani neked előbb, hogy a kapcsolatotok már nem az igazi. Megadta az esélyt, hogy bizonyíts, és most hogy letelt az egy hónap, egyszerűbb neki arra hivatkozni, hogy nem sikerült ez neked, mint hogy bevallja, hogy már neki sem működik tovább.

Sírd ki magad, gyászold meg hogy elhagyott, de ne küzdj érte tovább. Nem azért, mert akkor nem marad meg a becsületed meg egyéb baromságok.(Bár ez is fontos!) Ha békén hagyod, és keres, akkor úgyis megbánta a szakítást, ha pedig nem keres többet, akkor egyértelmű hogy vége van.

Hidd el, napról napra jobb lesz majd. :)

2013. máj. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szóról szóra így jártam. Végleg szakitottunk. Nincs esély. Lépj tovább neked is azt javaslom. Tudom nagyon nehéz én is a folyamatosan sirok és teljesen ki vagyok de muszáj. 24/L
2013. máj. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi volt konkrétan ez a flört dolog? Nem gondolom hogy vki egy egyszerű flört miatt szakítana, főleg nem egy több éves kapcsolatban.
2013. máj. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

A flört az abból állt, hogy a suliból egy pasival elmentem sörözni. Én csak egy laza kis sörözésre gondoltam, mondom abban nincs semmi rossz. Másodszor is elmentem vele meg harmadszor is, már próbálkozott, simogatott, puszilgatott, le akart kapni nem egyszer, mindig elhúztam a fejem. Utána annyira sz*rul éreztem magam, bevallottam mindent a barátomnak, őszintén szólva nem is történt semmi, lehet nem kellett volna elmondani. Azt mondta mondjam meg a srác szemébe is h hagyjon békén, tartsa tiszteletben hogy barátom van stb. Szóval találkoztunk negyedszer is, de olyan gyenge voltam, megint simogatott, most már én is végigsimítottam a kezemet a lábán :\ Ezt szintén elmondtam a barátomnak. Szakított, mondtam neki hogy adjon egy hónapot, majd bizonyítok. Kaptam még egy esélyt, azzal kezdtem a bizonyítást, hogy letöröltem a srácot face-ről,kitöröltem a számát és azóta nem álltam vele szóba. Nem tudom, hogy mit kéne még tennem. Most telt le az egy hónap, azt mondta nem látta, hogy én nagyon vissza akarnám kapni a bizalmát és kiszeretett belőlem :S


Meg sem csaltam. Oké, ezt sem kellett volna, hibáztam. De tanultam belőle. Ő jelenti nekem a világot, és most szakít. Vissza akarom kapni és azon leszek, hogy vissza is kapjam, én nem hiszem el, hogy már nem szeret :(


Állandóan mondta, hogy én vagyok élete asszonya, feleségül fog venni, annyi mindent elterveztünk és szakít egy flört miatt?!


Fő probléma amúgy a bizalomhiány, azt mondta, de én még mindig szeretem :'(

2013. máj. 15. 13:08
 10/11 anonim ***** válasza:
valószínűleg racionális a gondolkodásmódja, és bár mint írtad vonzalmat érez még irántad, talán többet is csak nem mondja el, az eszére hallgat és azt teszi amihez több érv szól.
2013. máj. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!