Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet még valamit tenni, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még valamit tenni, vagy ez már veszett fejsze nyele?

Figyelt kérdés

Két hónappal ezelőtt flörtöltem egy sráccal, de utána annyira rosszul éreztem magam, hogy elmondtam mindent a barátomnak. Kiakadt, szakított, két napig a pokolban éreztem magam, adott még egy hónap esélyt, hogy bizonyítsak. Ma telt le az egy hónap. Tegnap pedig bejelentette, hogy ő már nem szeret és szakít. Nem vette észre rajtam, hogy én nagyon akarnék bizonyítani, neki a legfontosabb a bizalom és mivel az nincs meg, nem marad velem.


Kérdeztem tőle, hogy lehet egyik napról a másikra így kiszeretni belőlem. Tegnap reggel még szeretett, este már nem, azt mondta voltak ilyen hullámvölgyek, de két hónapja már nem az igazi :S


Van még esélyem? Sírva fekszek és sírva kelek. Két év után ilyen könnyen ki tud belőlem szeretni? Azt mondta max vonzalmat érez. Tényleg nem szeret már, vagy ez is csak egy hullámvölgy? Hagyjam most egy darabig vagy küzdjek?


SEGÍTSETEK! NAGYON KIVAGYOK


2013. máj. 15. 10:37
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
utolsó!! felébresztetted bennem a reményt :) legutóbb is mondta, hogy az eszére hallgat és igen, igazad van, racionálisan gondolkodik. Nagyon makacs és büszke ember, én nem hiszem el, neki, hogy már nem szeret. Visszaszerzem :) Köszönöm!
2013. máj. 15. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!