Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinaljak? Mondjam meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? Mondjam meg neki, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Nekem volt baratom 2 évig.3hónapja vége lett ,mert sokan tele beszélték a fejét,hogy meg csalom folyton.Rengeteg haverja ellenem volt,és ezért ő mindig veszekedett velem.Az utolsó veszekedesunk nagyon durva volt,mert a baratnőm meg engem is elkezdett lögdösni,meg stb...Végül is én hagytam ott.Az elejeben nagyon jo volt nélküle,de most az utóbbi időben nagyon hianyzik,talalkoztunk 3-4x a szakitasunk óta,de mindig mikor talalkozunk ő mondja nekem,hogy nem akar mar velem lenni,és én ilyenkor nem akarok hulyenek kijonni és mondom neki,hogy en sem akarok vele lenni már,meg olyanokat mondok neki,hogy jobb nekem igy,mert felek,hogy örül majd annak,h szenvedek.Volt mar ra pl ,hogy irtam neki parszor de nem irt vissza.Ha beszélünk ő erősnek tünik és ő mindig mondja,h esély nincs arra,hogy kibekuljon velem.En sosem csaltam meg őt ezt mondtam is neki,de félek,elmondani neki,hogy hianyzik és,hogy szeretném,hogy mellettem legyen,félek attól,hogy elutasit és rosszabb lesz,vagy ,h kirohog.
2013. máj. 15. 10:47
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
nem akarok ünneprontó lenni,de szerintem csak fájdalmat fog okozni ez az egész.de ne legyen igazam
2013. máj. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
csak azt nem ertem,hogy akkor ,ha nem szeret miert akar velem talalkozni,meg neha elsirja magat es mondja ő,hogy jo lenne,ha együtt lennénk,de már nem akarja..Ilyeneket mond..
2013. máj. 15. 10:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Biztosan szeret,de hagyja,hogy mások befolyásolják.Ráadásul nem tud megbízni Benned.Tehát ennek az egésznek nincs jövője,ezt jobb,ha elfogadod.
2013. máj. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez reménytelen ügy. :/ jobb lenne ha továbblépnél
2013. máj. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Pedig annyira szeretem:( Annyira szép volt ez a 2 év:(
2013. máj. 15. 11:05
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem értem miben reménykedsz hisz kerek perec megmondta, hogy nem akar tőled semmit nincs esélyed a békülésre...

Jól tetted, hogy nem mondtad el neki mert úgyis visszautasitana. Őt már nem érdekli mit érzel, vissza sem ír. Fogadd el, hogy továbblépett. Tedd azt te is.

2013. máj. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is ugyanebben a helyzetben vagyok megértelek sajnos én is úgy látom, hogy ez reménytelen.. minden további próbálkozás már csak szánalmas zaklatás amivel csak még inkább megutáltatod magad.
2013. máj. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy ilyen srácot akarsz, aki azt sem tudja, mit akar? Írásodból úgy veszem ki, tini vagy, még gyerek. Később, pár éve, ha felnőttök, lesznek nagyobb gondok is, mint hogy a haverok dumálnak neki hülyeségeket, akkor is minden szíre-szóra elhagy meg bedurcizik? Biztos, hogy ez kell neked?

Sztem felejtsd el, ne menj el a találkozókra, és várj.

2013. máj. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy? Melyik megyéből jöttél?
2013. máj. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!